Přejít na výpis diskuzí

Angel

FILM 29.5.2007 
110 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Dvd

    lahodov... hned se tam jdu mrknout.... *1*
  • Re: dvd

    http://www.mp3hits.cz/viewtopic.php ?f=368&t=46553&start=0
    ahoj, tady jsou všechny série...ale bohužel jeden díl je rozdělený na 4 části, ale zas je to v celkem dobrý kvalitě *3*
  • Re: Dvd

    na uložto cz jsou všechny díly ke stáhnutí
  • lucinka.dm

    Dvd

    Nevíte,kde bych sehnala celou originalní serii na dvd??Napište mi odkaz děkuju předem za odpověd.
  • ANgel 4ever

    Angel proste the best serial musim si stahnout vsechny dily *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* Angel 4EVER
  • atsbts

    Angel je nejlepší

    Angel nic lepšího jsem nikdy neviděla.Nemám ktomu nic řect prostě Angel vyhral nad všema seriálama.Musím vidět každý díl.Tenhle seriál má všechno je vtipnej fantazy drama akce a tak omocivní je to legande miluji ho.
    Chtěla bych sehnat figurky nebo CD Live fest dei never a celej seriál.
    Seriálu hrají t´i nejlepší herci a herečky.
    Angel is best of all. *4* *4* *4* *16* *4* *4* *4*
    www.Ange-lus.com
  • Re: anonim

    Taky uz sem nad tim premyslela....napadlo me to hned co odvysilali ten dil co se z cordy stal polodemon...jenze ja myslim ze ti na tohle nejspis nikdo neodpovi...to bys jedine musel/a zavolat do WarnerBros... *4*
  • fransie

    love

    lovííkuju tento serial upe nej na svete! jupííí *14* *14* *14*
  • kiss.miss

    .....

    je to best serial na nej se muzu divat hodiny. *4*
  • r.i.r.i.

    žadnej end

    Ja sem moc ráda že je Angel zase na coolu je to nej serial *4* *14*
  • Zase Angel!!!

    Od 8.10. bude Angel znovu na Prima Coll v 18.10h od 1.série!!!! *3* *4*
  • Re: prosba

    ahojda pokud chceš tak na www.uloz.to. si zadej Angel s05 a máš tam všechny díly všech řad *3*
  • natali.rose

    the end

    dnes nám na dobro skončil Angel *9* *16* *8* *10* *9* *5* *9* ....minuta ticha prosím!!!
  • bellinka

    Re: Re: Re: Re: prosba

    CZ?zemreli? *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *7* OMG!:(....jinak dekuju za vsechny tipy!!!
  • natali.rose

    Re: Re: Re: prosba

    k tomu poslednímu dílu, moje slova, skončilo to hodně otevřeně a smutně, jak zemřel Wes *9* Gun také zemře *9* ....no prostě.....ani se nedozvíme kdo zvítězil *8* ...........ale jinak jsem byla moooc smutná, protože jsem na tom závislá a teď když to skončilo... *9* musím sehnat dvd a dívat se to od začátku *1*
  • kikinecka.kikisek

    Re: Re: prosba

    na iserialy.sk/serialy/angel/ mate dily :-) je tam cela pata rada a ten posledni dil.....zabijela bych :-)
  • natali.rose

    Re: prosba

    na buffy-angel.org(je to i v odkazech) najedeš na Angel-epizody a tam máš všechny díly podrobně popsaný a i s pár obrázkama *3* takhle jsem to dělala já když jsem byla pryč!
  • bellinka

    prosba

    Ahojky lidicky!..jsme u s rosbou nebdu tu ted asi 5 dni a potrebuuju vedet co bude v Angelovi nesel b se tu nekdo kdo by mi kazdej den tady napsal co bylo za dil a co s ev nem odehravalo?prooomin moc byhc to chtela vedet...je to pro me dulezity!!!..kdo mi to se bude psat tak tomu budu dozivotne vdecna!...a kdekoliv mu hlasnu atd tad...!ploooosiim jenom popis dilu z 25,26,27 a 28.8....proooosiim *3* *3* *7* *7* *9* *9*
  • natali.rose

    dvd

    ahojík...chtěla bych se zeptat jestli někdo z vás neví, kde sehnat dvd Angela 1-5...kdekoli a jákymkoli způsobem...prosím *4* *14*
  • kikimelka

    Angel

    já mám angela nahranýho na setoboxu *1* *1* *1* *1* *1* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit