Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prej šok!:D dvacetiletý rebel:DDDD Až na to, že se s někým vyspal není pravda, ale jinak Okay:D:)
  • Jsou nádherní :3 strašně moc jim to directionerky přejí :) *14* *3*
    • nie všetky...
      • Hm.....po to, co Directionerky udělaly se za ně já už nepovažuju ale kluky z 1D miluju tak jako tak a tohle není žádný fake!! Je to krutá realita a přeju jim to moc jim to sluší ... A to že jim to nepřeje někdo jiný jim je jedno ..... *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Tohle je vážně k smíchu. Sice bych jim přála, aby se vzali, oba jsou úžasní a společně tvoří úžasnej pár, ale to není zásnubní prsten ;) a navíc pořád vytahujete, že se Zayn vyspal s nějakou tou servírkou. Tak ještě jednou, nebyl to Zayn, ten kluk na fotkách neměl tetování.
    • Přesně tak nevím na co si tady hrají ale každá fanynka ví že tohle nebyl Zayn když se kouknu na ty fotky zpátky tak tam prostě nemá tetování a Zayn má snad skoro všude ne ?? trošku demence toto :D :D :D *1*
  • Šok pro fanynky? Vždyť je to skvělý!! <3 Miluju Zerrie! <3^^
    Strašně moc jim to přeju, jsou tak nádherný pár! Já nedokážu ani popsat jak hrozně ráda jsem , že se budou brát! <3 Krása ;333 *14*
  • neni to pravda je potvrzené že je to prstýnek k jejich výročí ale ne zásnubní...když nic nevíte,tak to radši nepište *3*
  • ♥ Zayn to včera potvrdil na twittru. Tak moc jim to přeju a nevidim důvod proč by se kvůli tomu měli 1D rozpadnout. To by ani Zayn nechtěl. Doufám že jim to vydrží. ☺
  • Hodia sa k sebe, prajem im to, ale myslím že so svadbou by mali minimálne 3 roky počkať :)
  • Jsou krásnej pár a moc jim to přeju ale Zayn jí ten prstýnej Pezz dal k jejich ročnímu víročí *3*
    • A to ti ako povedala koza od maštaľe ?
  • Je to pravda já jsem tak šťastná!!!!!ZERRIE FOREVER....A hele 1D se nerozpadnou vždyť Pezz má Little Mix!To je kravina jsou na vrcholu svý slávy oni se nerozpadnou!
  • S Courtney Webb ZAYN NESPAL a ten prstýnek Perrie dostala k jejich 1-ročnímu výročí *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit