Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Lucka Vondráčková není vubec namyšlená, to spíš Ewa Farna je
  • Ty seš taky namyšlenej :-/
  • anizam
    Lucka je prostě super *14*
  • *14* *14* *14* *14* *14* EWA FARNA JE LEPŠÍ NEŽ TA NAMYŠLENÁ .... LUCKA!! *14* *14*
  • Od Lucky se mi vic libi pisnicky, ale jinak jsou obe fajn.
  • kiss.miss
    Drahá Moniko.
    Mě pořád nedochází, co tu dělám tak špatného, že jste z toho všichni tak mrzutí. Napsala jsem, že Lucku mám ráda, Ewa mi není sympatická, ale nejsem vyloženě protí ní, což znamená, že nejsem její hater. Pokud umíte anglicky, určitě si význam toho slova přeložíte.
    Tak koho jsem vychválila a hned srazila?

    To,že se vám nelíbí je čistě váš boj. Já nepíšu, co se vám líbí, ale co si já myslím, od toho je to taky diskuze. Ovšem řešit zdejší uživatele má asi stejný smysl, jako brečet nad rozlitým mlékem.
  • Vážená já čtu Vaše glosy taky a vůbec se mi nelíbí. Vyjadřuje se buď anebo ne. Nejsem z toho vůbec moudrá. Jedním slovem chválite dotyčného a druhým ho hned hanite! Tak jak to je???
  • Luky1987
    Mne je i sympatictejší Lucka a není ani tak namyslená jako Ewa Farna
  • kiss.miss
    Až nějakou závistivou ženskou potkám, tak jí to vzkážu. ;-)
  • Přestane už konečně ta zavistiva ženská? Její glosy jsou už nudné a nic neříkají!!!!!!!!
  • To se těžko říká ,která je mojí větší favoritkou.To bych je musel napřed dostat do postele na grupen sex.Pa bych mohl nejspíše dát na uvedené správnou odpověd.
  • kiss.miss
    Lol, jasně. Určitě si mě urazil!
  • Ještě u Tebe schází jedno slovo:ještě vám to holky nezpiva dobře? To je totiž Tvůj styl!!!!
  • No to je ale extrémně záludná otázka. Asi bych radši zvolil Dolores O'Riordan, Tarju Turunen nebo Floor Jansen (to je navíc kus ženské)...
  • Mám rada Ewu Farnou i Lucii Vondráčkovou. Líbí se mi od nich pisničky .Např.lucie:zombie láska umí víc.ewa: mám boky jako skřín,lepolero,měls mě vůbec rád. *5* *2* *1* *3* *4* *5*
  • Luky1987
    Jednoznačne Lucka mám jí určite radši než Evu Farnou
  • Ani jedna. Obě jsou poněkud laciné kopie zahraničních hvězd. I když ty současné jsou X-té kopie předchůdkyň.

    Lucka má tu výhodu, že má dobré "zázemí". Eva má zase více fanoušků...
  • zpěv? jasně Farna
    vše ostatní Vondráčková
  • kiss.miss
    Lucka, určitě. Mám jí ráda jako osobu, i její písničky se mi líbí mnohem víc. Přijde mi i nadanější.
    Naproti tomu Ewa je mi silně nesympatická a nějak mi ten její styl nesedl. Z jejího stylu slyším rock minimálně. Ale zas proti ní nejsem.
  • Jaký skvělý hlas Lucie Vondráčkové? Ještě nikdy jsem ho v jejím zpěvu nezaslechla. Vždyť ona NEMÁ hlas (viz její zpívání naživo).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit