Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jste pěkně vedle stěma úvahama to se člověk opravdu pobaví. Ve vesmíru žijí jen lidé jako jme mi a nikdy se to nezmění. *5* *5* *5*
    • Náhodou já znám jedno místo v lese, kde se pravidelně mimozemšťané objevují, chtěl jsem je vyfotit, ale vždycky se mi zablokuje ve foťáku karta, mají na to asi nějaký aparát.
      • od konspiračních teoretiků jsem slyšel zvěsti že prý se údajně někde objeví jakýsi prezident. Dorazil jsem na místo, prezidenta jsem neviděl ale tajemní muži v černém mi sebrali kameru. Přesto věřím, že prezidenti existují i když je dosud nikdo nepotkal a všechny fotky a filmy v televizi a na internetu s nimi jsou prý jen počítačové triky hoaxy a namaskované simulace.
        • já znám jednoho a to je pořádnej hoax, ale ten ovčák co ho vytvořil není moc dobrý programátor. *1*
  • Máp poněkud jinou teorii, i když se může v mnohém podobat. Nicméně některé příspěvky jsou skutečně plytkým nepochopením podstaty nebo spíše jednoduché myšlení autorů není schopno dosáhnout odpovídajícímu pochopení podstaty existence jiné civilizace. Respektive vycházejí z omezeného vnímání světa.
    V podstatě lze uvést, že možnost biologického života je vcelku běžnější než si uvědomujeme. Vývoj v technickou civilizaci bude zřejmě vzácnější. Ovšem přechod z biologické civilizace na strojní je zcela přirozeným vývojem. Může být otázkou několika set tisíc let. Můžeme si potom položit otázku: proč by se vyspělá strojová civilizace měla zajímat o primitivní biologickou společnost?
    Proto nemůžeme doufat, že najdeme jinou civilizaci. Časové rozmezí k vyhledání civilizace, která odpovídá té naší je tak krátké, že nemáme naději ji najít.
  • Vzhledem k ničení planety Země námi samými,jim nestojíme ani za prd. Ani se nedivím.
  • Autor článku mimozemšťana nepotkal, ale já ano.
    Pouze postačí vyzařovat lásku, žádnou negativitu a velkou odvahu bez strachu, potom je to pro každého možné.
    Pro začátek bude stačit vidět jejich létající objekt a autor článku změní názor a bude jako v Jiříkově vidění.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit