Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hospody nepotřebuju. Když si chci pokecat o kravinách s nějakým primitivem a pobavit se u toho, tak vlezu na Tiscali a začnu debatovat s Čapisralem. To hospodský tlachy několikanásobně vynahradí. *5*
    • clovek pobavi. Jenom nevim jestli to neco s tim primitivem ktery nerozezna den a noc se da debatou nazvat. Asi ne. Mozna to bude novy nadpis toho tecky , bc neco , simony se ctyrkama a co jeste. Inteligenci , tedy v zaporu by to odpovidalo.
  • já jsem přesvědčen,že mnoho hospod po zákazů kouření osiří.Ty vesnické hlavně.Pivo bez cigarety nelze vycutnat a vláda či sněmovna nemůže přikazovat,zda si ve svých prostorách,za které jsem zaplatil ze svých prostředků povolím kouřit či nikoli.Mnoho hospod je soukromých takže ne majetkem států a záleží jen a jen na majiteli co se tam děje nebo ne.
  • Samozřejmě, neboť je dokázáno, kolik stojí miliard léčba rakoviny plic... Ale o tom přízemní omezení Čecháčkové nemají ani potuchy... *8* *7* *4*
    • Nevím kolik miliard stojí léčba ale vím že příjmy s tabákových výrobku by pokryly 60% rozpočtu na zdravotnictví. Příjmy s alkoholu by jistě zalepily ten zbytek. V tom případě nechápu proč se platí zdravotní pojištění. Kam jdou ty prachy ?? Chytrolíne. To mi pověz.
    • No to víš, že jo, miliardo... *1* *1* *1*

      Na to si přišel sám, nebo ti to někdo poradil, *15*
    • nic , jde to rychle. Mimochodem , znam jich par nekuraku a uz tady nejsou. A ani se moc netrapili. Do zakourenych prostor , od cigaret tedy, nechodili . Natahli brka tak najak geneticky ty neomezeny vytvore z vesmiru.
      • rakovina si nevybírá,kuřák,nekuřák,může to potkat každého a pak to jde opravdu rychle.Zákaz kouření je prostě nesmysl.V hospodách se kouří mnoho,mnoho let a nyní to nějakým chytrolínům vadí.Kdy konečně zvolíme pořádné politiky a ne stále chátru.
  • uz mam hotovou a v provozu vicemene. Soukromy objekt , ne vydelecny , jen pro zvane a proverene. Porizovaci cena zanedbatelna , naklady minimalni. Pivo a vse ostatni mnohem levnejsi , obsluha se bud losuje nebo kazdy sam. Provoz hrazen z ceny piva + nejaka ta rezie cca + 2 ,3 kc na pivu. Voda , topeni , hajzl atd.
    Vyhody : vim kdo tam je , o vetsinu uslintancu okolo sebe u ostatnich stolu v byvale hospode jsem stejne nemel zajem ani zavadit pohledem .
    Ciste sklo , vim ze je skutecne oplachnute a ne po nejakem syfilitikovi nebo zloutence atd ..
    Otevreno podle nalady a program taktez. Jiste pamatujete zoufale pokusy hospod natahnout si dovnitr kuncafty pomoci obsluhy nahore bez a takove blbosti. Kdyz mame chut a naladu zorganizujeme striptyz , holky jsou dnes levnejsi nez to pivo . A nemusi zustat jen u nej.
    Takze zakaz schvaluji , tedy presne receno me vubec nezajima.
    Dalsi Chysi buduji na venkove , na chate . Ale tam s tim asi skoncim , jako provereny clovek mam uz pristup asi do 5 jiz funkcnich . Vybudovali jini a funguji na stejnem principu jako to moje ve meste.
    Maminkam s malymi detmi vecer v 21 hodim preji v hospode noveho typu zdar a hospodskym pevne nervy pri stani na pracaku .
  • normální je nekouřit
    • Normální je nepít alkohol, neprovozovat sport, nelétat letadlem, nejezdit na kole, nepít kávu a mnoho dalšího.
      Vy jste normální?
    • normální je být v ČR nenormální... *3*
  • Obecně: smradlaví nikotinoví feťáci, spojte se a táhněte do *r***e.
    • Lojzíku vyskoč, hup, mééé *1* *1* *1*
    • Lojzku, vyskoč, méééé! *1*
  • Jsem pro jednoznačný zákaz kouření a to v době oběda či večeře.Vyhulený Kubera ať se podívá do zrcadla jakje vyhulený a nebo to chce naučit tu nastěhovanou komunitu ,kterou nezvládá a která se tam roztahuje jako by byla doma.Ty hujeři co poslouchají EU by tam měli pod vedením Kubery dělat exkurze a byl by alespoň užitečný.
  • Pravda je opačná.

    Česko je hospodský národ. a k hospodě patří pivo a cigarety.
    Pivo neustále zdražuje a pokud se ještě zakáže kouření budou hospody poloprázdné.
    Kuřáci si udělají klub a stejně se zákonu vyhnou.

    Je to nesmyslná šikana. Ať jsou všude kuřácké a nekuřácké místnosti.
    Svobodný občan ať se pak sám rozhodne kam půjde.
    • jasne a irsko nebo jini hospody neznaji... vymluvy tech, co se boji zmen
  • V noci budí paní Porošenková manžela.
    "Honem vstávej. Opolčenci žádají o kapitulaci"
    Porošenko radostně šmátrá po mobilu.
    "Ne po telefonu. Zvoní u dveří."
  • v Prešově to vyřešili:

    Tu v tej pivníci, něpozvoli še kurici.
    Kto še prichyci, temu še tá cigaretla hen tým horiacim koncom
    vopchá do rici.

    *1* *1* *1*
    • prosime .
      • Prosím:

        Tady v té hospodě nedovoluje se kouřit.
        Kdo bude přistižen, tomu se ta cigareta právě tím hořícím koncem
        narve do pr..le.

        *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit