txt

napsat komentář

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.

diskuze (13 příspěvků)

• Občan (skrytý)
    6 se líbí

To už funguje v redakci Tiscali dávno. Idiot, který si nechá říkat Simon, tam na hajzlu chlastá chcanky jako kuřbuřtík a recykluje to v koulích na čistou vodu.

5.8. (18 dnů)
  • Občan (skrytý)
    3 se nelíbí

Že jo, a ještě krade nick. *12* *1*

5.8. (18 dnů)
  • bijec pitomečků (skrytý)

... přesně tak pitomečku, přestaň už konečně krást, hnuse :)))

5.8. (17 dnů)
  • topol (skrytý)
    4 se nelíbí

Lidi neblbněte. Na Moravě jsem se vyučil. Már rád Luhačovice a vůbec ten kraj a když chcete tak zemi. Víte před převratem se lidi "dělily" jestli pracuje to museli všichni !!!! A ne jestli je moravák, slovák a nebo cikán.

4.8. (18 dnů)
  • složitá jazyk tvého kmene (skrytý)
    4 se líbí

ty být portrugal?

4.8. (18 dnů)
  • Spíš (skrytý)

hotentot, z pátý galaxie vpravo

4.8. (18 dnů)
  • tím by se (skrytý)

mnohé vysvětlilo.... *7*

4.8. (18 dnů)
  • tak první věc je...... (skrytý)
    2 se líbí, 6 se nelíbí

že odborníci z Vysokého učení technického v Brně nejsou čeští výzkumníci nýbrž moravští (pro neinformované Brno je moravské město, stejně jako Bratislava je slovenské město. Možná se ale mýlím a Brno je české město stejně jako Praha je německé nebo ruské město? ) *3*

a druhá věc je, že dokonalé vyčištění jakékoli šedé černé či jiné vody není dnes už žádný problém jedině snad unikátnost jednoduchost energetická a technická nenáročnost procesu a efektivita můžou být hodny ocenění.

4.8. (18 dnů)
  • Občan (skrytý)
    4 se líbí, 8 se nelíbí

První věcí je, že sice kdysi bylo Království České a vedle toho Markrabství Moravské a knížectví Slezská a všechny tyto země tvořily Země Koruny České. Nyní tyto země tvoří Českou republiku. Takže Brno je město v České republice. Naproti tomu Bratislava je hlavní město Slovenské republiky. A výzkumníci VUT Brno jsou snad také občané České republiky, ne? *3*

A druhá věc je, to že se jim to podařilo je chvályhodné. Jde ale o to jak efektivní to je. Ocenění si samozřejmě zaslouží. *4*

4.8. (18 dnů)
  • přesně to jsem čekal.... (skrytý)

vymletý Sajmonův mozek.....na víc asi ve vědě nejsou granty..... *1* *15* při vší úctě Sajmone, nejdi náhodou víc Sudeťák a Němec ?

4.8. (18 dnů) upraveno
  • Občan (skrytý)
    6 se nelíbí

Příteli, jsem Čech, rodiče byli Češi a doma se mluvilo česky. Německy jsem se naučil teprve později.
    Jinak nemám nic proti Moravanům, na Moravě jsou hezká a zajímavá místa. A samotný Bryncl je špicové štat a když má člověk čas a zajede šalinó na prýgl... *15* *2*

4.8. (18 dnů) upraveno
  • nevnímáte Brno a Olomouc (skrytý)

jako konkurenci a ohrožení postavení Cajzlů v Práglu? *1*

5.8. (18 dnů)
  • Občan (skrytý)

Kemo, Cajzli z Práglu jezdijó do Brynclu aj do Holomóca a ty možeš přiject tež do Práglu. A možeš přivest z Brynclu nějaké burčák a z Holomóca syrečky. *1*

5.8. (18 dnů)