Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem byl velice spokojen, s podmínkami jejich úvěrování, kdy jsem na auto dostal ještě slevu :-)
  • Také jsem se dlouho rozhodoval, kam jít pro auto, nebo jestli dokonce volit auto z dovozu, ale pak jsem navštívil AAA auto a díky jejich záruce na výměnu 7 dnů a záruce na motor, jsem koupil auto u nich
  • Máme doma dvě auta v AAA a jedno jsem do AAA prodal, vždy super seriózní přístup
  • Mám autíčko z AAA Brno, prodavač velice příjemný a autíčko parádně jezdí, už jsem s ním zažila mnoho pěkných výletů :-)
    • Také jsem koupila v AAA své první autíčko, užila jsem si s ním už spoustu šťastných kilometrů :-)
  • Mám koupný mercedes A z AAA auto Olomouc a jsem spokojený auto jezdí a vyšlo to levněji, než ho nechat dotáhnout ze zahraničí
  • Vůbec autům nerozumím, ale jelikož nemám nikoho kdo by mi poradil, tak jsem šla do AAA úplně bezradná, hned u příchodu se mě ujal krásný prodavač, který mi s výběrem pomohl, nejprve zjistil na co auto potřebuji, jestli budu jezdit dálky nebo spíše do města, a doporučil mi peugeot 207 :-)
  • Já si teda raději vybírám auta z velkých autobazarů a to např z Áček. Zaručená spokojenost a hlavně velký výběr. Určitě také lepší než mít nějaké dovezené auto z mini bazaru kde nemůžete ani vy sami vědět jakou má historii apod.
  • My máme doma 3 auta z AAA táta,máma i já a všichni jezdíme spokojeně
  • Prodával jsem auto na inzerát dva měsíce a nic, pak jsem přijel do AAA a dostal jsem ještě o 5 tisíc víc, než jsem měl na inzerátu
  • Mám jedině dobré zkušenosti s AAA, naopak s nákupem auta na onzerát mám dost špatnou zkušenost

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit