Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem kupoval před 6 lety auto z ciziny a takovou chybu už bych nikdy neudělal, jednak se to finančně moc nevyplatí, ale také jsem měl velký problém s přihlášením, teď jsem koupil auto v AAA a vše v pohodě
  • Jak proběhl prodej? Mohl by jsi se rozepsat. Také chci teď prodat fiata ale nevím ještě kde. Díky!
  • Já jsem byl velice spokojen, s podmínkami jejich úvěrování, kdy jsem na auto dostal ještě slevu :-)
  • Prodával jsem do AAA své VW polo, a nakonec jsem si tam koupil i svého superba, je tam fakt velký výběr aut
  • Já se v autech moc nevyznám a přítele nemám. Takže jsem na nákup auta byla sama. Taady v Brně jsem zkusila AAA Auto. Ze začátku jsme teda byla nervozní protože jsem sama nevěděla co chci, ale ujmul se mě příjemný a hlavně milý chlap co tam pracuje a na vše se mě ptal, jak dlouho to chci používat na co, kolik toho budu najíždět a podobné otázky. Byla jsem tam asi 2-3 hodiny ale nelituji toho. Nakonec jsme vybrali Fiata Punto a jsem velice spokojená:))) Naštěstí musím zaklepat a zatím nemám žádné problémy. 10/10
  • Koupil jsem v AAA golfa z roku 2001, neskutečně pěkné autíčko, jezdí jak drak :-)
  • Mám už druhý rok fabii z AAA, můžu zhodnotit, že za celé dva roky, jsem nemusela do servisu, vždy mě všude dovezla, jsem velice ráda, že jsem si ji vybrala
  • Byl jsem už dvakrát v AAA, jednou jsem kupoval auto já, podruhé kámoš, jsem rád, že jsem si mohl udělat svůj názor na chování AAA, které vůbec není takové jak ho každý popisuje, oba případy úplně v pohodě prodej :-)
  • Já jsem tam během hodiny vybrala krásnou fabii, která neměla moc najeto a byla za slušnou cenu :-)
  • Byl jsem strašně rád, že jsem nemusel řešit přepisování automobilu, že to v AAA řeší oni :-)
  • Taky mám mazdu z AAA je to moje první auto bral jsem ho tehdy na úvěr, který už mám zaplacený a musím říct, že vše proběhlo v pořádku :-)
  • Já si myslím, že by si tam každý měl zajít sám a udělat si svůj názor, jinak ty co tam nic nekoupili a jen pomlouvají nic nepřesvědčí, já jsem tam auto kupovala a za mě proběhlo vše v pořádku
  • Také jsem koupila v AAA své první autíčko, užila jsem si s ním už spoustu šťastných kilometrů :-)
  • Moje mazda z AAA jezdí už 9 let, žádný problém, za rok tam jdu pro nové auto
  • Vůbec autům nerozumím, ale jelikož nemám nikoho kdo by mi poradil, tak jsem šla do AAA úplně bezradná, hned u příchodu se mě ujal krásný prodavač, který mi s výběrem pomohl, nejprve zjistil na co auto potřebuji, jestli budu jezdit dálky nebo spíše do města, a doporučil mi peugeot 207 :-)
  • Ano to je paráda, pro někoho kdo se v tom nevyzná, tak za něj vše zařídí :-)
  • Mám autíčko z AAA Brno, prodavač velice příjemný a autíčko parádně jezdí, už jsem s ním zažila mnoho pěkných výletů :-)
  • Mě se líbí jejich kompletnost služeb, že auto přihlásí, úvěr zařídí, velice dobře se mi u nich nakupovalo
  • Také jsem kupoval auto z Olmika v AAA, a můžu je pochválit od začátku nákupu se mi prodavač plně věnoval :-)
  • Mám taky auto z AAA auto Olomouc, a naprosto spokojený jsem byl při nákupu, cena aut stejná jako u ostatních bazarů, takže žádná předraženost

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit