Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ivanka386

    Já osobně jsem teda zase toho názoru, že pokud člověk ví, že dovolenou dokáže splatit, tak není nic špatného na tom jet na dovolenou na splátky. Já se třeba před pár lety takto vydala na Zanzibar a rozhodně to za to stálo.

    • Tam bych se taky někdy hrozně rád podíval. Bohužel finančně je to docela náročná dovolená. Já měl ale to štěstí, že jsem před dvěma lety než začal covid měl možnost navštívit jihovýchodní Asii. To bylo taky super. Jen ale takový tip pro všechny, co by se tam náhodou chtěli také vydat. Než vyrazíte, je nutné mít všechna možná očkování. Mně toto všechno naštěstí zajistilo toto očkovací centrum Praha.

  • macinan

    Souhlasím s donlabuznik. Podle mě je hloupost se kvůli dovolené zadlužovat. Stačí jen vědět jak šetřit. A pokud člověk neví jak šetřit, tak jsou pořád možnosti, jak si zařídit hezkou a přitom velmi levnou dovolenou. Myslím si, že přesně proto je mezi čechy tak oblíbené třeba Chorvatsko.

    • sanskrybastr

      V tomto s vámi zcela souhlasím. Já bych se teda kvůli dovolené asi taky zadlužit nechtěl. To si ji raději odpustím. Navíc třeba v Evropě pořád existuje spousta míst, kde se dá zařídit pěkná a levná dovolená. Mně osobně se například hodně líbí Španělsko.

  • Myslím si, že na dovolenou si v dnešní době dokáže našetřit opravdu každý. Stačí se třeba jen uskromnit. My s rodinou jsme od té doby, kdy jsme na https://www.truck1-cz.com/campery koupili karavan ušetřili za hotely několik desítek tisíc korun. Doporučil bych tedy právě investici do karavanu jako tu nejlepší cestu jak za dovolenou ušetřit a zároveň zažít nějaké to dobrodružství.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit