Přejít na výpis diskuzí

Vanilla Ninja

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
79 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ?????

    Ahoj sem tu novej.......Chtěl jsem se zeptat jestli někdo nevíte kdy vyjde nové cd
  • New Fotky

    tak jsem tu dala nejaky new fota,tak snad uz tak nebudete tvrdit ze to sou kdovijaky rockerky..ty fotky sou strasny..jak barbie....dala jsem nove i u lenny a piret...a new singl crashing trough the doors je fakt..falešnej pop *10* *7* *9* *9*
  • Re: Re: Re: Re: Re: barbiny

    Možná ti to tak připadá, ale mě ne a i kdyby, změnily se jenom na někej foto, ale muziku dělají pořád stejnou a to je dobře, nezměnila ses náhodou ty????
  • Crashing through the doors

    je to tady!!!!NEW singl!!!!
    http://ssj4.wrzuta.pl/au dio/3gSklF4zh5/
    tam si ho muzete poslechnout *3* *14*
  • NEW singl!!!!!!!!!!!

    9.května Vanillky budou mit premiéru novyho singlu!!! *14* *14* *14*
    Menuje se CRASHING THROUHG THE DOORS
    a text napsala Lenna s Piret.Měla by to byt balada, ale to neim jiste *4*
    ja uz strasne moc tesim a co vy????? *3* *4* *14*
  • Re: Re: Re: Re: barbiny

    tak to se koukni na jejich novy fotky kde vypadaj jako kopie tech namyslenych barbin... *10* *7*
  • Re: Re: barbiny

    nj tak to je asi váš názor, ale můj ne
  • Re: barbiny

    jooo tak to stebou strasne moc souhlasim.a taky me to hrozne moc mrzi protoze to byla moje nejoblibenejsi skupinka na svete..... *9* *9* a nevim jestli este je nebo ne.... *7*
  • Re: Re: Re: barbiny

    já je znám už moc let a myslím si, že se moc nezměnili a vůbec se nechovají jako ty nány
  • Re: Re: barbiny

    hm..kdyz si myslis tohle tak to je teda asi moc neznas protoze v posledni dobe se chovaj upe stejne.. *9* *5* *8*
  • Re: barbiny

    já ti dám Barbínky, to se podívej např. na nějakou Paris Hilton a pak něco piš *10*
  • barbiny

    Ja jsem vanilky upe šíleně zbožňovala..mam je pořád ráda,ale už tho neni ono..jsou z nich ted uplny barbiny,co zpivaj pop a foti se nahy..hrozne me to mrzzii,protoze drive pro me znamenali upe vsechnoo:-(( *9* *9* *10*
  • ...

    vanilky sou boží!!! XD
  • Vanillky 4ever

    Vanilla Ninja je ta nejlepší skupina na světě !*14* *14* *14* *15*
  • nej.

    Je to nej skupina na světě, ale byla bych radši, kdyby je češi víc znali. *3*
  • Re: mám je stále v mp3

    ahoj na tedlech strankach je petice kde se muzes podepsat aby tady byl koncert vanillek a rekni to i svim kamaradum ktery vanillky poslouchaj protoze cim vic podpisu tim lip *3* *4*

    http://www.vanilla-ninja.e-fans.net/petition/
  • mám je stále v mp3

    Pořád vás poslouchám.Nejvíce se mi líbí píseň Liar, ale taky jsou skvělé písně Don´t go too fast,Hellracr, Bad girls, Insane in vain,Dangerzone a Cool vibes.Ví někdo, jestli budou mít koncert i unás v Česku???
  • Tough enough

    distak je to ,,Tough enough" ale to je jedno kazdy se nekdy splete ze? *4* *4* *4* *4* a jeste vanillky ste pro me NEJLEPSI SKUPINA NA SVETE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14*
  • pro skupinu Vanillu Ninju

    Ahoj jste suprový ráda vás poulouchám jste úžasní ,hlavně zpívejte dál. zatím se mějte dobře pá *4* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit