Přejít na výpis diskuzí

Holki

HUDEBNÍ SKUPINA 11.6.2007 
83 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj

    POŠLETE MI HOLKI VAŠÍ FOTKU NA EMAIL DÍK
  • ahoj

    TĚD NEJSTE SKUPINA PROTOŽE TAM NENÍ KLÁRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *9* *9*
  • Re: Re: Re: dobrá skupina

    ty co tam pisou ze skupina holki nestoji za nic tak nemaj vubec hudebni sluch a at nenavstevuji tyto stranky me se velice libej a sem rad ze se zase dali dohromady zni vam to pekne *5* *3* *14*
  • Re: ahoj

    že mě srdce bolí,když na tebe myslím *3*
  • ahoj

    ahoj jakou mate nejradsi pisnicku od Holek ja mam rada vsechny ale nejhezci je Pro mamu *3*
  • ahoj

    hele všichni co sem píšou skuste se podívat na www.holki.eu tam je číslo ne které pošlete vaší andresu a oni vám pošlou podepsanou kartu *3* *3*
  • Ste dobra skupina

    Ahojky holki poslali byste mi nejakou vasi podepsanou fotku dekuju moje adresa je skalicka 734 Nový Bor 47301 Moje meno je Lucie Majerechova dekuji predem ste dobra skupina sem rada ze jste se zas dali dohromady *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *15*
  • ahoj

    Rada je posloucham porad !! *1* *1* ale skoda ze jsem nevidela 31.1 eso prototze tam byli tak zatim *4* *4*
  • holki?

    myslím,že holki mají slávu za sebou,kdysi jsem je měl rád,ale ted už se vše posunulo jinam a mám pocit,že jsou stejný ve všem,no nevim chce to jinou music
  • čusik

    Jsem rád že jsou Holki zpět,i když bez Kláry.Byly,jsou a budou super!!!To je bez debat! *8*
  • Re: Holkiiiii

    nechápu proč sem dáváš svůj názor a ke všemu tak hnusnej nám tuhle skupinu nezhnusíš jestli se snažíš o tohle *13*
  • Re: ahoj

    ahoj,ja jen musim reagovat podle doslych prispevku,ja vim jsem asi z jinyho vesmiru ale jsem fakt fanda HOLEK,na disco uZ nechodim je mi skoro 40 ale nechapu co vsichni mate proti mladym,krasnym a hudebne nadanym holkam-talentum???kdyby cestina a cesi nebyla-ly takovej malej blbej priposranej jazyk a narod tak tenhle girl-team prorazi v cely evrope...sam jsem byl par let venku a kdyz ctu zakomplexovany cesky nazory tak je mi na bl...!!jen mi je lito ze jse s nimi sam osobne nesetkam a nepokecam...HOLKI,moc vam fandim a dejte do to vsechno,jsete SUPER-BOMBY!!!
  • je to o DvD

    No ahoj !Holki zkousim to na dividi ste rikali ze si mame nasat do fanklubu nikole o kabelku. *1* .....vim ze to byl jen zert ale tak zkusit to muzu ne? *1* tak se jdu zeptat *5*
  • ahoj

    Ahoj,proč si opustila skupinů??????????????????????????? ???????????? *13* *13* *13* *13* *13*
    tak zatim *4* *3* *3* *3*
  • Klára

    Klára do skupiny patřila a pokud tam není,není to celek,stejně to je nastavovaná kaše,měl sem je rád dřív,ale ted už jen sbíraj peníze za starý songy,ubohý.nejdřív nebyla Nikola,ted Klára,jejich sláva je už dávno pryč
  • Holki jsou jen ve třech

    Jako proti Kláře nic nemám, ale proč ji cpete sem když jsou Holki jen ve třech a bez ní to nechápu!Dávejte si to na její stránku
  • Jo jsou nej

    *3* *1* *1* je to super skupina no byla
  • klára

    Proč tu tlustou krávu cpete sem, dávejte to na jeji stránku. My chceme Holki a ona do nich nepatří. Je dobře, že to odmítla, protože teď holki vypadají k světu. A stejně tam skoro nezpívala. Prostě, ten kdo ji má rád, tak ať si leze na jeji stránku a nás "fanoušky Holek" s ní a jejima předělávkama neotravuje.
  • Klára

    Klára, ale nikoho nezajímá
  • klárka

    klárka je super a ten mix je hustej *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit