Přejít na výpis diskuzí

HammerFall

HUDEBNÍ SKUPINA 20.9.2007 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • !!!

    HammerFall, dnes už metalová klasika... Sice jakoby zamrzli v 80. letech, ale jsou prostě skvělí!
    • Re: !!!

      dobrej postřeh.....tohle se mi na nich právě líbí *4*
  • Skvělá kapela

    Tak tuhle kapelu poslouchám už hezky dlouho, ale stále mě budou něčím překvapovat. Líbí se mi jak jejich písně, tak i jedinečné vystupovaní na koncertech. Člověk se u nich dokáže úžasně uvolnit a pobavit, zvlášť při některých pokusech zpěváka o nějaké manévry. Abych jenom nechválila, zdá se mi, že Joacim někdy očekává víc odezvy na své grimasy, a pak si to moc bere když nepřicházejí. *13* Jinak v pohodě a už se moc těším na jejich další album. Doufám, že bude stejně skvělé jako doposud. *4*
    • Re: Skvělá kapela

      ...a je skvele, nema chybu.
  • Hemři v Praze...

    Tak dnes konečně uvidíme Hemry na vlastní augy! Moc se těšíme! Kelt+Scary *5*
  • Klub

    Pokud ma tenhle fanklub za neco stat, musime se do toho poradne oprit.
    Chces s tim pomoct?
    par rad pro zacatek: Hod sem aktualni fotku skupiny. Magnus Rosén ani Peter Rafling uz v HF davno nehraji.
    A pak se domluv s autory www.hammerfall.webz.cz jestli smis pouzit jejich historii kapely. A bude to.
    P.S.: Je tu jeste jeden topic o HF. Omylem jsem se na nej naklikl. Ale napisu Adminum, at ho smaznout.
    • Re: Klub

      Omlouvam se za chybu v prispevku, bubenik je samozrejme PATRIK RAFLING. Moje chyba. Omlouvam se. *13* *9* *8*
    • Re: Klub

      no, ja se v tom moc nevyznam.. sem fakt jenom fanousek, jejich historii ani nic podobnyho sem nestudoval ;)
      na hf.webz sem psal do diskuze at nekdo napise do popisu neco smyluplnyho (muze to upravovat kdokoliv, kdo je prihlasenej
  • Hammerfall v Plzni

    Hammerfall zahraje letos na Metalfestu v Plzni.Myslím,že se máme na co těšit...
  • Koncert

    Ahoj lidičky, nevím jestli to víte, ale 15.4.2009 bydou HammerFall v Praze v klubu Abaton společně se Sabatonem a Bloodbound. *15* Já osobně už mám lístky, protože to bude velký.
    • Re: Koncert

      zdar napiste prosim kde v praze se daji sehnat listky na koncert Hamer.. *3*
    • Re: Koncert

      A 20.4. v Novestě ve Zlíně *1*
  • lístky na hammerfally

    Zdravím všechny fanoušky hammerfallů, mám k dispozici ještě 2 lístky na 15.4. do Prahy, původně jsem měl jít s přítelkyní, ale naskytla se finanční krize, a tak to musím nějak řešit, takže kdybyste o ně měl někdo zájem, tady je odkaz na Aukro: http://www.aukro.cz/item604434159_2 _listky_na_hammerfall_15_4_v_praze. html
  • new album :)

    Su strašne ráda že sem narazila na tuhle kapelu posloucham ji sice jen asi pul roku ale mam vsechny alba a uz se tesim na nove album...:) vim ze ma vyjit letos nekdy v lete ale nevite nekdo kdy presne? a jak se ma jmenovat? *7* *14* *14* *14* *15* *14*
    • Re: new album :)

      jája kolik mas roku jestli se mužu zeptat...?
      • Re: Re: new album :)

        skoro 16 proč? *9*
  • Novy Videoklip!!!!!!!!!!!

    Nový Videoklip HF- Any Means Necessary
    http://uk.youtube.com/wa tch?v=o3GoLHGjeZc&feature=channel_p age
    • Re: Novy Videoklip!!!!!!!!!!!

      Už jsem koukala a nemá chybu. *5*
  • Amazing banda

    Byl jsem na ně loni ve Zlíně a byla to bomba.Byli tam jako headlineři s laser šou.Předjezdce jim dělali Sabaton a Bloodbound.Bylo to amazing,beautiful,prostě šupa !!!
    • Re: Amazing banda

      ... my jsme je před x lety dělali v Polné u Havl. Brodu a bomba. Ještě větší ale byla, když nám přijeli přímo do Brodu zahrát Stratovarius.... s Timem se přes jeho přítelkyni Dominiku známe leta...dalo to práci, peněz jak šlupek, ale klaplo to. Prostě zatím mino dovči s Danem Zimmermanem a Fréédomama nejlepší zážitek v životě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit