Přejít na výpis diskuzí

Epica

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • koncerty

    EPICA: 23.10.2009 Abaton - Praha, 24.10.2009 Masters Of Rock Café ve Zlíně, takže sejdeme se tam!
  • Nové CD

    16.října by měla vyjít nová deska s nýzvem "Design Your Universe" na které spolupracoval i jejich nový kytarista Issac z GOD DETHRONED (mimochodem tam hrál opravdu dobře, uvidíme co udělá v E). Já jen, že to tady nikdo neřeší...
  • ta podoba...

    Tak a teď jsem našla velice, ale velice podobnou část písničky od Therionů (The rise of sodom...) v písničce The Obsessive Devotion - hmmm čím to asi bude *7* nebo se mi to jen zdá?
  • Epica

    Tak tohle je kapelka!!!!!!!!!!!!!!!!!! Super, genialni symfo metal. Ja je objevil nahodou, kdyz finske howada vyhodili Tarjušku z Nightwish. U mne 100 % ze 100. Apropo : Simono, miluju te, jsi samica mych snu
  • Kapelu Epica jsem začal poslouchat náhodně.Jednou jsem viděl na Óčku jejich klip k písni Storm the Sorrow.Pak jsem si poslechl celou jejich diskografii a byl jsem z toho úplně nadšený,je to jedna z nejlepších metalových kapel.Metal moc nemusím,mám rád jenom Symphonic metal a Gothic metal
  • Palace

    Mám skromný dotaz: kdo dal na internat pod EP písničku Palace a uvedl jí jako jejich počin? Pokud je mi známo, tak to mají na svědomí Cradle of Filth 2001.
    Mimochodem, teď budu trošku zlá, ale tentokrát na mě Amberian Dawn udělali větší dojem než EP.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit