Přejít na výpis diskuzí

Cinema Bizarre

HUDEBNÍ SKUPINA 2.9.2007 
367 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • plosíííím

    Achojky lidišky plosíííím vás máte někdo kontakt na CB???jesli sem etě někdo chodí a má ho..prosííím můžete mi ho dát??a pokud ho sem někdo nechce psát tak na icq 587269836??kuju mockrát...páá *4* *4* *4*
    • Re: plosíííím

      jo...též bych chtěla......napsal ti jí někdo?dyžtak též písni(nebo někdo) na icq : 588 423 686-sem tam jako markeett
      kuju moc
  • plosíííím

    Achojky lidišky plosíííím vás máte někdo kontakt na CB???jesli sem etě někdo chodí a má ho..prosííím můžete mi ho dát??a pokud ho sem někdo nechce psát tak na icq 587269836??kuju mockrát...páá *4* *4* *4*
  • Berlin 11.10.

    Cawky, jede nekdo 11.10. na jejich koncert do Berlina???
  • CB

    Proč nedají CB do čásáku ?! Nikde se o nich nepíše ... *9*
    I <3 CB ! *14*
    • Re: CB

      to bude tím že sme v ČR *5*
      • Re: Re: CB

        Njn...to je děs naposled o nich psali v Bravcíčku,ale to bylo někdy v únoru *16* taky mě to se*e
  • CB

    nelíběj se mi,už jenom podle vzhledu,připadauj mi jak buzny,ale je to jejich věc,jak vypadaj,každýmu se prostě líbí nco jinýho,do toho vám nemůžu kecat,si poslouchejte co chcete. PS:JE TO JENOM MŮJ NÁZOR,TAKŽE TY NADÁVKY,KERÝ NA MĚ TADY BUDETE CHRLIT JENOM PROTO ŽE SEM ANTI,TAK TY SI PLSKY ODPUSTTĚ,NIKDO NA NĚ NENÍ ZVĚDAVEJ,OK?ALE CB TÍMTO NÁZOREM NEURÁŽÍM,ŘIKAM ENOM CO SI O NICH MYSLIM,OK? *3* *3* *3* *4*
    • Re: CB

      jo...Cb jsdou hnusní a blbí!neumijou zpívat vůbec nic a dělajou ze sebe superstár!! *16* je mě z nich zle!
      • Re: Re: CB

        silence:víš co by mě dooost zajímalo?chceš to vědět?ok.....NA CO SEM KSAKRU LEZEŠ!!!!NELÍBÍ SE TI?OK.ALE NELEZ SEM,A NECH SI TO LASKAVĚ PRO SEBE!NIKDO TU NA TEBE NENÍ ZVĚDAVEJ!!!!!!!!!! *16*
      • Re: Re: CB

        Muhaha to si delas prd*el...oni v superstar byli!!! *15* *15*
      • Re: Re: CB

        Když se ti CB nelíbí,tak sem nelez!!!!!
      • Re: Re: CB

        no loool tk když to vezmu kolem a kolem tak sou cb mnohem mnohem krásnější než ty a to sem tě ani neviděla naštěstí. *9* *9* *9* *9*
        • Re: Re: Re: CB

          jako to je na uživatele silence
      • Re: Re: CB

        už zase?? *10* hnusná a blbá si jenom, a jenom ty a pokud to nevíš tak ti to oznamuju teď. Zpívat umí, vypadají dobře a nedělají ze sebe žádný superstár.. a klidně se z nich zabli.. nikomu to vadit nebude! *8*
      • Re: Re: CB

        mě je zle z tebe jak to tak čtu *8*
    • Re: CB

      když je neurážíš jen vyjadřuješ svůj názor je to v poho.. a i někteří fans o nich třeba řeknou že sou buzny.. takže už se z toho nestává nadávka *1*
      • Re: Re: CB

        JJ priklad ja *3* a stejne rikam:I LOWE....hmmmmmmmmm jk se rekne vsechny??? *15*
  • cinema bzarre is my life

    aaaa milujem was CB za was by som ziwot dala i love you... aaaaa i love a hlawn : strifi,kiro a you su naaaj naaaj xalani na swete nik na nich nema... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • kontakt

    Nemate nekdo kontakt na CB ? Yestli yo tak pls napiste. *4*
  • yu má pejska

    yu má pejska jmenuje se Jabu Jabu a je to mopslík
  • yu a romeo už nejsou volní

    Víte že si Yu a Romeo našli holky.......a ta Yuovo je příšerná........vím že se menuje Dolly a taky jak vipadá to vim taky ae jinak nic
    • Re: yu a romeo už nejsou volní

      její doopravský jméno by mělo být Vanessa Barbara...
      • Re: Re: yu a romeo už nejsou volní

        jo, je to pěkná buzna a její jméno je právě Vanessa Barbara. No ale už teď se s ní rozešel.
  • pomoc

    Ahoj,lidičky mužete mi prosim poradit kde mužu neco,cokoli stahnout od CB.sem uplne zoufala,nikdo to nezna,a tak me nikdo nechape.nemužu nikde nic sehnat fakt sem zkoušela všechno možny...prosim pomoooooooooccc!!!!!!!!!!!!!!!!! *9* *14*
    • Re: pomoc

      Na www.mp3s.nadruhou.net papa
    • Re: pomoc

      dej mi e-mail a já ti je všechny pošlu a nebo to stáhni přez program torrent *3*
      • Re: Re: pomoc

        ahoj.....chtěla sem si též stáhnout,ale...jaksi mi to nejde? *1*
      • Re: Re: pomoc

        prosím dej mi taky na ně kontakt!!!!! *9* *9* *9* *9* *9* moc moc prosím díky"!
        • Re: Re: Re: pomoc

          achojky...plosíííím tě máš kontakt na CB??já tě strááášněě mots prosíím...já ho hledala upe všude a nic...(kdokoli ho má prosííímmm..napište mi ho na icq 587269836...prosííííííííí
    • Re: pomoc

      řekla bych že špatně hledáš.. na www.mp3stahuj.cz je od nich celkem dost songů.. jako nvm stli jedou, stahovat sem je nezkoušela ale myslím že by ti to mělo jít *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit