Přejít na výpis diskuzí

Cascada

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
80 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cascada Rullez

    Cascada rullez, nejlepší jsou ty basy, už jsem musel dvakrát zasklívat okna, protože to nevydržely. *5*
    *1*
    • Re: Cascada Rullez

      Vítku,tohle se mi stalo také,můj subáč je neskutečně výkonej a to mám neprůstřelná skla *5*
      • Re: Re: Cascada Rullez

        kdo tady miluje cascadu,ať klikne *15*
        • Re: Re: Re: Cascada Rullez

          Ahoj Milouši!
          Víš že, máš hrozně sexy jméno, zní fakt děsně super stejně jako Cascada. *14*
          Vždycky jsem rodičům vyčítal, že mi ho nedali. *16*
          • Re: Re: Re: Re: Cascada Rullez

            dáš kontakt? *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Cascada Rullez

              Dost OT, toto není seznamka. *8*
  • Kazety?

    Dá se sehnat cascada i na kazetách? A pokud zvládne mé staré rádio příval basu a neshoří, nebo si budu muset koupit nové?
    • Re: Kazety?

      nedá,bohužel
  • Cascada

    Cascada je šupaaa zpěvačka úpě ju láfuuju *14* má bestovní písničky. nvm proč, ale od cascady se mi všechny písničky líbí. není jediná písnička snad, která by se mi nelíbila a to je dobře. i kdyby byla písnička, která by se mi nelíbila u cascady bych to oželela *15* ještě to chtělo nějakou novou taneční bombu a bude to super už se těším na její new songy *3*
  • bomba

    tahle zpěvačka je good ja ji zbožnuje je nej nej nej.... *14* *14* *14*
  • cascada

    jo cascada je fakt super ty jeji pisnicky *1* *3* *1*
  • Cascada

    Ja miluji Cascadu uz od malicka!!!! A ten kdo o ni napise neco spatneho ten dostanu po rypaku!!!!Ovladam kun-fu,box,kidbox a ostatní bojové sporty,takze si davejte pozor!!!!
    • Re: Cascada

      Ahojky,nic proti,neuraž se *3* Ale jak můžeš milovat Cascadu "od malička"Když začala v roce 2004?Jsou to čtyři roky,takže to menůže být až tak "od malička"To by ti teď muselo být tak 8 let,aby to bylo od malička *5*

      Já osobně Cascadu miluju,mám všechny písničky a nejradši mám asi: Miracle,I never ending dream,Because the night,Who do you think you are,Everytime we touch...

      No mě se líbí všechny a Natalie bezvadně zpívá!!!! *15* *14* *14* *1* *1* *3* *4* *14* *14*
  • SUPEEER

    Ona prostě supeeeer!!!!! *14* *14* *15*
  • Cascada je best

    Cascada j fakticky nejlepší skupina!Akorát je škoda že jí tady moc lidí nezná *7* Mělo by se to napravit,co myslíte *7* Má nádhernej hlas,nejvíc se mi líbí Ewerytime we touch v pkmalé verzi *14*
  • Cascada

    Cascada je upa supa boží má dobrý písničky třeba How do you do nebo Last Christmas, Eveytime We Touch prostě nejlepší *3* *3*
  • Jste blbí!

    Ste úplně hloupý!Nevýte co posloucháte!Cascada je upe ta nejsuprovější spěvačka nasvětě! Takže toho nechte!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit