Přejít na výpis diskuzí

AC/DC

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
90 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sen

    Konečně se mi splnil sen ze studentských let.Konečně budu sedět v březnu naproti pódiu a užívat si tu slastnou hudbu kterou poslouchám už přes 30 let *5* *5* *5* Už aby tu Ti naši kluci byly,nemůžu se dočkat.Uvidíme se v O2 Aréně *3*
    • Re: Sen

      ok kde jsi chrapal cely ty roky ze jsi jeste australsky kluky nevidel.po revoluci jak jsem jen moh tak jsem obetoval vsechno jen abych je videl.mozna nevis co je to vsechno *5*
  • FRCG

    VŠICHNI KDO JEŠTĚ LÍSTKY NEMÁTE TAK VÁM RADIM VYSERTE SE NA TO PROTOŽE JE UŽ ASI STEJNĚ NESEŽENETE!
  • FRCG

    VŠICHNI KDO JEŠTĚ LÍSTKY NEMÁTE TAK VÁM RADIM VYSERTE SE NA TO PROTOŽE JE UŽ ASI STEJNĚ NESEŽENETE!
    • Re: FRCG

      ses nakej chytrej lopato.odrazuje lidi od toho aby si ten lupen koupili pico.je videt ze jsi hovno fanda.jo a nauc se cesky more nebo to je ostuda *3*
    • Re: FRCG

      Proč myslíš?
      • Re: Re: FRCG

        lístky jsou za cca 3000 se můžete podívat na Ac/Dc do Mnichova, Lipska atd... Vic info na www.acdcrocks.wz.cz
  • Listok na AC/DC

    mam jeden na predaj na 17.3.09 do Prahy, pripadne vymenim za listok do Wiedne
    • Re: Listok na AC/DC

      zta kolik bays ho kamo prodal
  • ...

    skoda ze se z tyhle kapely stala komerce
    • Re: .Kecáš nesmysli..

      Nevíš co kecáš!!!!Víš co to slovo vůbec znamená???To můžeš napsat u Kabátů ale ne u AC/DC!!!!!!!!!!!!!!Příště prva přemýšlej a potom piš!!!!!!!!
  • lolz

    Tahle skupina je nejvíc hardrocková a super skupina kterou jsem kdy do prdele slyšel lolz
  • To je moc krásné, moc hezky umíte kopírovat z Wikipedie *2*
  • ac dc

    SOU PROSTE NEJLEPSII
  • no me snad vomejou!

    a dost!ubozi pozemsti cervi,strezte se!az na vyjimky budete za snizeni urovne diskuse o techto velikanech eliminovani! *5*
  • ac dc

    snizit uroven temhle legendam???? To nejde. oni sou tam vysoko ze uz na ne nikdo nedosahne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit