Přejít na výpis diskuzí

US5

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1289 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro vás

    Hej dívky ste naprosto vymydlený z těhle sraček ...vapamtujte se !..Media do vás cpou hroznej shit víš co ...A vy si to ani neuvědomujete ..ach jak vás lituju..Kočandy moje .... *14*
  • Místnost US5

    Jestli máte rádi US5 přijďte do místnost US5 na lidé.cz. Všichni fans jsou tam vítáni. *3* *3*
  • I LOVE US 5

    US 5 jsou fak nej skupinou na světě.Moc ráda je poslouchá.Jsou fak good pop group.No a nejlepší a nejhezčí je ovšem slaďoušek Richie.Je to takovej malej andíle.Kdo by mu neodolal.Ale Chris taky není k zahození.Sou sweet,sou cool,sou sexy.To jsou US 5!!!! *14* *14* *3* *4*
  • Us5 Je nej

    Čauky lidišky,
    Us5 jsou senza že jo? *14*
    Hele já potřebuji jejich HTML na obrázky nevíte nějaký? *3*
  • Re: US5 nej!

    I love you Richie *8* *5* *14*
  • Nej

    US5 jsou nejlepší skupina na světě!!!Mam každý jejich CD a prostě jsou nej-nej-nej!!! *14*
  • US5

    sou prostě božský *14* a naky tokio hotel jim nesahaji ani po kotniky *14* *14* *14* *14*
  • US5 nej!

    Nejlepší je Richie,Chris,Mikel,atd. mám jejich CD a nemůžu si ho vynachválit,jsou fakt moc dobrý,doporučuju je,jsou o 95% lepší US5 než celý Tokio Hotel,ale to je jedno jsou super!!!!!!!!!!!!!!!A jsem ráda,že se nerospadli díky Richiemu!!!!!!!!!!!Mám Vás ráda!! *14* *14* *3* *3* *14* *14* *14*
  • ahojky

    I US5 loves largely richieho he's as sweet is simply godlike.US5 nobly vocal and ghastly fine dance.Richie much much you loves let me have chance!!! !Richie much much you loves let me have chance!!! ! *4* *4* *4* *14* *14* *14* please please *9* *9* *9* once more you please. *9* *9* once more you please. *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit