Přejít na výpis diskuzí

30 Seconds To Mars

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
164 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • WOW

    miluju tuhle kapelu vic, nez cokoli jinyho! a ten koncert!!! to bylo neco! Jared se pri The Kill objevil vedle me v davu! pomohla jsem mi prelezt zabrany a pritom jsem mu cirou nahodou sahla na zadek... lol... a pri autogramiade mi Jared i Tomo dvakrat podepsali CD.. mrzi me, ze Shannon byl nemocnej, ale snad nam to priste vynahradi! Jejich hudba me drzi pri zivote...
    • Re: WOW

      ty woe taky bych chtěla.. *1* (hlavně ten zadek *1* )
    • Re: WOW

      PRO MAKI>
      HI! Dokazu si predstavit Tvoje poblazneni!Ja od nich proste blouznim a Jareda Leto silene miluju!Taky mam jejich podpis na listku z 12 cervna a Jareda jsem se dokonce vzala za ruku....zeptala jsem se anglicky jestli muzu se ho dotknout,a on odpovedel svym bozkym hlasem: of course..! Zazitek nadosmrti..!!! Tesim se az ho zase uvidim a to uz mu reknu vic,dokonale vyjadrim svůj obdiv............
  • Koncert!!

    Lidi máme 2 místa volné v autě jako doprava. Na koncert LP a z5 z Frýdku-Místku nebo vás můžem vzít i z Ostravy. Ozvěte se mi na e-mail. masa.uherkova@seznam.cz když napíšete napíšu vám bližší informace.
    Tak Zdar *3* A OZVĚTE SE CO NEJDŘÍV!!!!
  • 30 STM

    Fakt super skupina. srašně se mi líbí od nich písnička From yesterday.
  • 30 Seconds To Mars forever!!!

    30 Seconds To Mars forever!!! Jejich písnička From Yesterday je fakt strašně super, mohla bych ji poslouchat pořád dokola a neomrzela by se mi. *3* A Jared je kus chlapa, kluk snů. Co říkáte holky??? ŠKODA, ŽE SE K NÁM TATO SKUPINA DOSTALA AŽ TEĎ, MOC MĚ TO MRZÍ. Jukněte se ke mně na blog, mám tam toho o nich hodně... ragosta33.blog.cz
    Míša *14* *14* *4*
  • nejlepší

    tahle skupina je celkem stará a dost mě štve že se k nám dostala tak pozdě! no nic asi bych měla bejt ráda že se vůbec dostala..je to fakt hustá kapela arozhodně nepatří k těm co maj dobrý písničky na cd ale na zivo blejou sračky...fakt husty doporučuju!!!!! *1* *1* *1* *1* *1* *1* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit