Přejít na výpis diskuzí

Připomínky / náměty / bugy

REDAKCE 28.10.2010 
3131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Nebylo možné získat XML pro založení diskuse" >> skusal som pridat komentar do poslednej recenze Super Meat Boy
    • claymen
      zrovna sem lezu, že sem to taky zjistil, ale kdybys mně chtěl za něco nadat, tak mně to napiš sem :D
  • Bude recenze na Torchlight 2?
    • janchor
      Bude.
  • Už dobré dva dny se u mobilní verze webu nezobrazuje počet příspěvků v diskuzích, všude jsou samé nuly.. *6*
    • MickeyMutant
      To je v pořádku. Je to rafinované vyjádření názoru redakce.
  • Drom
    nejaka ta moderace by asi neuskodila, to co se odehrava v diskuzi pod 12. replayem je docela sila
    • zdeeneek
      souhlas, bohuzel demence nekterych ctenaru, kteri na diskuze chodi je temer neuveritelna.
  • prosím, napsali byste na hlavní stránku krátký článek o ukončení podpory Heroes VI?

    http://www.heroes-centrum.com/
  • zdeeneek
    Mate v planu recenzi ANIMAL CROSSING: NEW LEAF na 3DS ?
  • Zdravím, chcem sa spýtať môžu sa do súťaží zapojiť aj občania Slovenskej republiky?
    • oin.odin
      Sakra nepýtajte sa fur na tu istú somarinu a napíšte odpoveď ... more sú to síce Prago-centrici z Brna ale nie sú to rasisti :)
      • To, že nie sú rasisti, ešte neznamená, že sa do týchto súťaží môže zapojiť aj slovák. Aj tak ďakujem za odpoveď.
        • blixak
          Jak rika xavier baumaxa - Nezáleží na tom, z akého štátu si :)
  • Proc se nemuze zaregistrovat cech co zije napr. v New Yorku, mluvi cesky a neni troll (anebo jenom trochu :) ) ? bez toho ,aby se musel obracet na support? dik
    • Ja chapu jak to je :), jen se mi zda trochu kontraproduktivni nekomu branit v registraci ? (ne ze by to anonymizer nevyresil behem par vterin :D )
    • blixa
      Je tam omezeni na IP adresy, kvuli robotum. Zkusim rict klukum z vyvoje, aby se sem mrknuli a nejak ti to vysvetlili :)
  • Plánuje se zavedení PM? Byla by to docela i pomoc pro moderátory (pokud tu nějací jsou).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit