Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • iTunes

    Nějak se mi nechce stáhnout z iTunes.. Neví o tom někdo něco?
  • zdeeneek

    Hopsani ve wow kazi zazitek ze hry. A co behani v single rpg?

    Wow hraju na rpg serveru a i tam neni nic zvlastniho kdyz sedim v hospode, skrz dvere skoci dovnitr postava, ktera prohopsa po cele mistnosti 2x dokola a zase vyhopsne dverma ven. Nijak mne to nevadi ani nekazi zazitek ze hry - i v normalnim zivote existuji blazni, tak proc by nemohli byt pomatenci i v mmorpg? Je jasny, ze 99 (mozna i 100%) tech hopsacu nehopsa v ramci rpg a hrani si na blazna, ale to je prece jedno - ja si muzu rikat, ze jo.
    A jeste dotaz k tomu, ze takova vec nekomu kazi zazitek ze hry. V single rpg se da vetsinou volit jestli postava beha/chodi. Logicky by bylo, kdyby hrac celou dobu pouzival chuzi a beh zapnul jen v kritickych situacich - v boji nebo pri uteku z boje. Ale ruku na srdce, hrac chuzi pouzije jen vyjimecne a celou hru beha jak fretka (pri plneni ukolu se cestuje z jednoho konce mapy na druhou a kdyby hrac jen chodil tak mu to zabere spoustu casu) Ted nastava cas k polozeni otazky - kdyz nekomu hopsani kazi zazitek ze hry, tak tohle by mu melo zazitek ze hry kazit taky, ne? Jaky je rozdil mezi tim, kdyz v mmorpg potkate hopsajici postavu a mezi tim, kdyz v single rpg prijdete treba do nejakyho mesta, kde vsechny npc chodi a jen vase postava tam pobiham jak blazen? *1*
    Podle me vubec zadny. V obou pripadech se tam objevuje element (hopsajici cizi postava v mmo, behajici hrac v single rpg) ktery se vymyka okolnimu prostredi. Proc to teda v mmo vadi a v singlu ne? *7*
    • protože hopsání o vlastníkovi postavy nevyhnutelně naznačuje, že buď ještě není dostatečně psychicky vyvinutý, nebo je to r*-tard.

      Nezaměňuj chození v mmo (snaha o zrychlení tempa hry) se snahou o debilismus.
      • já hopsám a pobíhám vždy dokola ani si neuvědumoji když se bavim s kamošema na TSku nebo když probirame taktiku na raidu tak se přistihnu při hopsajdání a pobíhání no co už my retardi jsme prostě jiní :))
        • zdeeneek
          Ja si taky obcas zahopsam. Vetsinou to mam spojeny s obycejnou radosti z toho, ze jsem po delsi absenci zase ve hre (nekdy proste neni kvuli praci a jinym vecem cas pripojit se treba nekolik dni po sobe) . Za retarda se kvuli tomu nepovazuju *4*
          Hlavne nechapu jak to nekomu muze kazit herni zazitek. To je jak kdyby clovek prestal jezdit autobusem kvuli tomu, ze tam potkal parkrat lidi, kteri byli pro nej nejakym zpusobem neprijemni (napr. delali bordel, bavili se mezi sebou zpusobem, ze vyrvavali na celej bus atd.) a tim mu zkazili zazitek z cestovani *4*
      • zdeeneek
        Promin, ale to je teda peknej nesmysl. Protoze hraju asi 3 roky na jednom serveru, tak uz tam znam docela hodne postav a vim jak se chovaji. I hrace, jehoz postavu obcas vidim v jednu chvili skakat jak gumidka, je mozny za chvili potkat jak se kvalitne venuje role-playingu na urovni o ktere bys ani neveril, ze je ji schopen.
        Rovnice ten kdo hopsa=retard je chybna.
        • smejki
          Reginald Cuftbert approves!
          http://www.youtube.com/watch?v=1Y8BPsV5VuQ
          http://www.youtube.com/watch?v=BtuZXa0bJTw
          • zdeeneek
            Sorry, ale divat se na 40 minut videa jak nekdo hraje fallout se mi fakt nechce. Kdyztak napis o co tam jde *4*
            • smejki
              koukni na první minutu a dojde ti to
    • janchor
      Nějaký hopsání je prosímtebe jen zástupnej problém, řeč byla především o neprožívání toho virtuálního světa, který v nějaký větší míře degraduje ten společnej zážitek. Singl je v tomhle ohledu zcela irelevantní, tam nefunguje žádná sociální interakce ani zpětná vazba (ale když umí NPC na "podivný" chování hráčovy postavy reagovat, je to samozřejmě bonus).

      A zrovna v případě běhu dodám, že v online hrách jsem běžně na chůzi přepínal, když jsem se pohyboval ve městěch nebo prostě zrovna nepospíchal.
      • zdeeneek
        Mam asi stesti na server kde hraju, jeste jsem nezazil, ze by mi tam nejakej hrac svym chovanim zkazil herni zazitek.
  • Ronox

    K LEVELu.

    Tak už jsem doma a v klidu mohu listovat jedním novým Levelem (druhý stejně jako poslední 230ka zůstanou ve fólii v šupleti).

    Nový design mi sedl jak pr*el na hrnec. Čistý, fresh bez rušivých elementů. Ve stylu dnešních moderních magů. Dobrá práce! O obsahu ani nemusím mluvit ne? Všichni jsme viděli jména, která se na "novém" Levelu podílejí a je to TOP.

    Level dospěl a tak ukazuje svou hlavní cílovku. Nás nostalgiky, kteří už mají nějaký ten rok po maturitě. Jenom ten papír. Doufám, že ta avizovaná změna papíru v dalším čísle ovlivní průhlednost a "křehkost". Gramáž obálky je ale suprová.

    Poslední chybička, které jsem si často všimnul při čtení je špatná sazba a korektura textu. Věřím, že tyto nedostatky se časem po uklidnění situace odstraní a my fanoušci Levelu hrdě řeknem: "Heil to the king, baby!"

    Jediný dotaz k předplatnému. Je tam připsán jako bonus hra. Pokud budu brát platinovou hru v jaké relaci se tyto hry budou pohybovat? Dříve byly tuším i novinky, tak jestli toto platí nadále nebo budem dostávat review/promo disky. Ono bych se nezlobil, kdyby se jednalo o nějakou sběratelskou edici pouze pro recenzenty.
    Každopádně pánové držím palce ani nevíte jak. Doufám, že Vám toto dalších pár let vydrží (první rok přežití byste měli mít jistý díky prvnímu místu na send.cz). Klaním se, přeji hodně štěstí a na závěr nechť všichni vzpomenou na Ezechiel 25:17.
  • Technická

    Nedala by sa nejako zvýšiť hlasitosť zvuku? Aspoň archivovanej verzie. Musím dať totiž veľmi nahlas master volume aby som niečo počul a zvyšné zvuky sú potom príliš nahlas. Keď mi napríklad niekto napíše na FB tak chytám infarkt *4*
    • Vypni FB a plne sa sustred na FC *16*
      • Ježiši to bol len príklad. Skype, ICQ to je úplne jedno. Tak či onak hlasitosť je strašne nízka. Každopádne díky za konštruktívnu pripomienku *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit