Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ZVUK!!!!

    Ten zvuk je vazne zly, neviem ake mate moznosti, ale vzhladom na to ake silne postavenie a komunitu dokaze podcast pre games.cz viazat by ste mali pouvazovat nad zaobstaranim poriadneho equipmentu...
    Inak super.
    • janchor
      Pokud nám komunita zařídí rozhlasový studio, milerádi tam půjdeme nahrávat. Hlavní je ale brát v potaz, že výsledná mp3 je v rámci úspory na obou stranách drátu komprimovaná na velmi nízkej bitrate. I tak ale nemám pocit, že by srozumitelnost trpěla - samozřejmě mimo chvilky, kdy se bavíme jeden přes druhýho, ale ty holt equipem nepořešíš.
      • jj ja to chapem ze si proste studiove vybavenie nevycucas s prstu. takysto verim ze do toho idis viac ako ja. Ja len pisem co pocujem, chybajuce basy, vysky mi miestami idu roztrhnut usi.
        Ako vas ciel si predstavujem nieco taketo http://www.shacknews.com/tag.x/Weekend+Confirmed :) ten zvuk je spicka...
        Inak to snad nemate problem s tym ze podcast nebude mat 20MB ale 40MB. To snad nie.
        • janchor
          Naja, Weekend Confirmed & spol. mají ty prostředky zjevně trochu jinde. Ale když to půjde, zkusíme s tím hnout směrem k lepším zítřkům (a neutrženejm uším).
          • nikto necaka zazraky, ze ano. weekend confirmed su naozaj niekde inde, ale ciale si treba stanovit vysoke, ci? :) na uvod by mozno pomohlo zvysit bitrate. mozno robit normal + HQ verziu ak je problem ta streamovana varianta a chcete to drzat na minime...
        • Drom
          Weekend confirmed posloucham kazdy tyden a to je jeden z nejlepsich hernich podcastu na netu. Na facebook ted postuji casto video z nahravani a to je trochu neco jineho, kazdy ma svuj specialni mikrofon a sluchatka, jsou dost daleko od sebe a navic maji zvukare i s aparaturou a nahravaji ve studiu, kde se nahravaji normalni pisnicky :) to je tak o 3 levely vys nez hpod ci fightclub
      • Můžu se zeptat na co FC nahráváte? Asi to nebude stejný podcaster, jako jste používali v hPodu, co? Shodou okolností jsem chvíli před vydáním FC poslouchal jeden ze starých hPodů (ještě s tebou, Pavlem, Petrem, Faridem a spol.) a kvalita byla, i při vyšších hlasitostech, výrazně vyšší. Nebo je to způsobeno něčím jiným?
    • Drom
      na čem to posloucháš? mě zvuk přijde v pohodě... jasně, není to studiová nahrávka, ale nestalo se mi, že bych něčemu nerozuměl nebo mi něco po zvukové stránce vyloženě vadilo nebo mě otravovalo...

      undergroundový fightclub má undergroundový zvuk :) Lukáš tam vždycky přidá filtr, aby ten perfektní zvuk zhoršil na kvalitu hodnou fightclubu. *1*
      • DSemik
        Kvalita už je podle mne lepší než na začátku, ale pořád to není to, co bylo v hPodu. Ale vzhledem k tomu, že se jedná o jiné vybavení a prostory, tak asi bude složité to nějak řešit-obložit stěny platy od vajec (a další podobné věci) asi není to, co by ten zvuk nějak posunulo.
      • Silnej hlasovej fond D. Vávry *4* + přeřvávání + nekvalitní mikrofon (odhad) + nízkej bitrate = časté utrpení posluchačovo. Fakt se mi stává, že nerozumím. Bohužel většinou v nejlepších pasážích. Špatnej zvuk to podle mě prostě má, i na mluvený slovo. Poslouchám většinou na PC bednách, ale ani sluchátka a mp3 nejsou ideál. Hrátky s ekvalizérem taky moc nepomáhaj. Pokud je ovšem jedním z pravidel Fight Clubu "dirty sound", pak držím hubu.
  • Jozef123
    ......klávesnice od čikoteku.... *1* *1* *1*
  • Mazec

    Skvělej díl pánové. Opravdu jsem se pobavil, jen tak dál. *1*
  • Jak to vypadá se čtvrtým Fight clubem? Stihne se do dvanácti? Chtěl bych si s ním ještě zpříjemnit odběr krve... :D
    • janchor
      Číhá za rohem.
      • ale ta stopáž je pod míru pánové, kam se hrabete na konkurenci :-)
        • Vetsina usina pri poslechu konkurence po prvnich 20ti minutach takze bych to tak cerne nevidel *4*
        • Kvalita, kvantita

          Pro některé je důležitější kvalita než kvantita, čímž samozřejmě zároveň neříkám, že hPod by byl špatný *3*
          • Ale někdo má taky rád kvalitní kvantitu *3*
  • hlavní strana

    Odkaz na diskuzi k podcastu by mohl být i na hlavní straně, jako je tomu u bleskovek.
  • Xykon

    Two Worlds 2

    Kdy se na games objeví recenze Two Worlds 2? Díky :)
  • Neví někdo jak se jmenuje ten program o kterém mluví D.Vávra, že v něm má databázi svých mp-trojek?
    • xbmc.org
    • Jozef123
      aká minuta a sekunda
      • Někdy v té části jak rozebírali jestli je lepší digitální nebo klasická distribuce v dotazech.
  • Jozef123
    Vedel by som si predstaviť taký podcast aj z obrazom *3*
  • oin.odin
    no nemôžem sa ubrániť ... WoW ... http://bit.ly/ib6Xye ... prestal som to hrať lebo je to moc jednoduché a jednotvárne ... a prešiel na to najnáročnejšie MMO EVE Online ... teda psychicky sa na to pripravujem už som si ho kúpil ... za 5€ na steame "no nekup to" ... ale teraz musím v zdravý prežiť skúškové ...
    (a ten vtip poznáte ... že ... študenta harvard-u , oxford-u a VutBr sa pýtajú v prieskume za ako dlho sa naučia po japonský. študenta harvard-u : "no na to aby som zvládol plynulú konverzáciu .. tak dva roky", študent oxford-u : "no na to aby to malo zmysle tak rok a pol" a študent VutBr sa na nich tak pozrie a spýta sa "sú k tomu skripta" odpovedia že "ano", "no tak to bude kurva dlhá noc") ...
    + nemohli bi ste urobiť taký ... Ultima online podcast kde by ste preberali svoje vtipné zážitky z UO ... pretože ten bard + houbičky čo boli kedysi hPode to nemalo chybu ...
    • DSemik
      Tak... eee... teda... no... myslím, že je lepší, pokud veselé zážitky budou užitečnější, pokud na ně přijde řeč tak nějak přirozeně. Pokud by byl nějaký historický kútik, asi by bylo třeba, aby to hrálo vícero účastníků nahrávání, ale současně by podcast nesměl přetéct do basketbalu, badbintonu... (pokud si myslíte, že na něco narážím, jste na správné stopě).
      • oin.odin
        ok pochopil som moc som sa rozpísal ale zase bolo moc skoro ráno a ešte som nemal kafe a tak ... a to skúškové čo je za rohom mojej psychike tiež nepomáha ....
        • DSemik
          Ne ne, nemyslel jsem to nějak proti Tobě, všechna jízlivost a satira je mířena úplně jinam, omlouvám se.
  • Zucastneni

    Nejak jste opomeli kdo se zucastnil podcastu :). Ne ze by to byla nejaka srdcedrasajici chyba, poslechnu si to az prijedu z prace, ale i tak :).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit