Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Corvus
    S Dungeon Siege souhlasím. To bylo asi vůbec první 3D RPG, které mi vyrazilo přírodou dech :-)
  • open RA se paří furt a je to i dost zábavný
  • Člověk holt nesměl moc zoomovat, ale jinak jsem měl už tehdy 3D raději než 2D (pamatuju se, jak mně padala huba z některých scén v Dungeon Siege - třeba když člověk na začáku hry překračoval ten most přes propast - a takové Age of Mythology se mně líbí dodnes). Hezky udělaná 2D grafika je nádherná a nestárnoucí, ale vadí mně na ní, že občas postrádá perspektivu - markantní to je např. v některých scénách Baldur's Gate 2.
    NWN bylo ošklivé samo o sobě, ale to bylo tím, že single player byl v té hře jen přílepek a (pokud se pamatuji) byl v podstatě vytvořen v editoru z "prefabrikovaných" dílů - proto ty fádní, prázdné místnosti.
  • Tilwaen
    Z dnešního pohledu je Command & Conquer: Renegade podobně vyšťavený díl ságy C&C, jako prakticky kterýkoliv jiný s výjimkou Red Alertu 2 a Generals.

    Ladislave, jak se opovažuješ mi virtuálně sahat na Tiberian Sun, hm? Teď je to osobní *16*
  • Corvus
    Mě z této série totálně pohltil pouze parádní díl Tiberian Sun. Sice mám i pěkné vzpomínky na klasickou jedničku, ale Tiberian Sun mě dostalo od hudby až po krásnou grafiku, která díky vypíglovanému a detailnímu izo enginu funguje skvěle dodnes. Renegade vznikalo v období, kdy 3D bylo ošklivé a nelíbilo se mi tehdy a nelíbí se mi období kolem milenia ani dnes. Byly to 3D hrůzy... Dokonce jsem nebyl schopný hrát ani Neverwinter Nights. Ty holé místnosti a nechutnou grafiku jse mprostě nepřekousnul a nikdy neodpustil, že z izo enginu přešli na hnusné, nedetailní, rozplizlé 3D...
  • Mart9
    MOHAA jsem rozehrál o Vánocích a je to naprosto skvělá hra. Před těmi 15 lety v době vydání to hrál brácha a já se toho bál, ale teď když ta hra + oba datatisky byly na GOGU za 2,49€ jsem neváhal, koupil a hned se do toho pustil.

    A na to, jak je v recenzích kritizovaná krátká herní doba, já stále ještě základní AA nedokázal dohrát.
  • No a co jsem teda ještě nehrál? Když tu píšeš jak tím sem známej, tak bych se konečně rád dočkal odpovědi. Musíš v tom mít nějakej přehled když to tvrdíš, ne?

    http://diskuse.tiscali.cz/games/clanek/valka-duchu-na-vlastni-kuzi-vyzkouseli-jsme-pvp-mod-ghost-war-do-wildlands-307462/?itemId=3183510#item-text-3183510

    Nebo jsi jen další z řady lhářů, kteří se na sebe snaží upoutat pozornost a když se jich někdo zeptá na něco konkrétního tak utečou?
  • Malo to perfektnu popi*i hudbu v menu ;)
  • BoB.2
    Trolení tě asi hodně baví, ber to tak že všichni nejsme tak dokonalí jako ty.
  • BoB.2
    Tos musel bejt ještě malej pupínek. *4*
  • Jo, multiplayer jsem hrál (pokud mi to teda BoB.2 schválí) a ten potenciál tam byl neskutečnej, bohužel sem z něj už tehdy měl spíš rozporuplné pocity. Třeba, že jsem do někoho střílel a hra to občas neregistrovala jako zásah apod...
  • A jen tak ze zvědavosti, hrál jsem to nebo ne?

    Já jen, že předtím už ses jaksi nevyjádřil, tak očekávám, že se to konečně dozvím.
  • ZvacA
    V době vydání jsem se vůči Renegade po jeho krátkém shlédnutí povozil tak nějak na zažitém mínění, že jde o anomálii v C&C univerzu, ve které Westwood jakože zkusil něco mimo žánr a moc se mu to teda jakože taky nepovedlo a tím to končí. Změnilo to až vydání The first decade edice a nainstalování celýho balíku. Renagade jsem si jednoho dne s očekáváním, že mi bude buď blbě z grafiky nebo z gameplaye a hned to taky vypnu, střihnul jen tak z hecu a.....

    ....navzdory ne ve všech směrech využitého potenciálu královsky jsem se u singleplayeru prostě bavil až do konce a to sice na pohled u jednoduché a tak nějak blbečkovsky stavěné, ale přesto zábavné střílečky s o to překvapeně fajn nápady a momenty v kulisách C&C světa. Od té doby jsem si průchod hrou s radostí zopakoval ještě několikrát.

    Za mě můžu dodat, že dneska si Renegade řadím do síně nedoceněných záležitostí, které prostě měly smůlu. Westwood měl prostě smůlu, protože ať už hra mohla být ještě lepší, rozhodně ve vanille nevytvořili takovýho lejno, který se při vyslovení tohoto podtitulu každýmu co pamatuju hrnulo do palice. Lituju jen toho, že jsem neměl možnost vyzkoušet multiplayer na svém vrcholu, možná nebyl úplně ideální a funkční, ale jinak to s takovým konceptem musela být sranda.
  • Lukyz
    On v podstatě existuje *3*
  • Veskoslav
    To bych si přál remake!
  • krasne receno
  • RIP westwood :(
  • Tenkrat to byla docela v poho gamesa
  • Renagade a MoH: Allied Assault jsou hry, které doteď mají největší vliv na můj herní vkus. Škoda, že obě série sdílejí stejného hrobaře.
  • No netuším kolik bylo v době vydání C&C Renegade Láďovi let , ale rozhodně se v roce 2000/2001 už nedá mluvit o 3D FPS , které sotva opustily klaustrofobické tunely . (Na světě tou dobou byla už série Lary Croft ,Medal of Honor překvapoval dávno před COD , končily aktivní léta PS1 , proháněli jsme se v Driverovi a hlavně Terminator: Skynet vyšel už v roce 1996 )
    Renegade v době uvedení už měl grafiku , která neoslnila .Bohužel ošklivé kačátko s ikonickými prvky z C&C her . Tak jsem k němu přistoupl tehdy a tak jsem jej přijal . Hru jsem dohrál jako klasického zástupce FPS kterých bylo na trhu hodně , příjemné bylo , že se dalo opravdu prolézat i většinu budov byť ničím extra nepřekvapily ...ale takový Temple of NOD zevnitř ... kdo by to tehdá nechtěl vidět ;)
    Zkoušel jsem i multiplayer , ale popravdě harvestery a stroje celkově byly jen na okrasu možná a právě díky horšímu ovládání , většinou jste si stejně vydobili ostruhy na vlastních nohách .
    Singl byl průměr , multiplayer třešnička kterou stejně po čase vyplivnete . Dohrál jsem jako běžnou FPS která ničím extra nepřesahovala svůj žánr a přešel dál ..Na kouzlo prvního Flashpointu a modscény okolo se to stejně nechytalo ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit