Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "nájezdy bezmozků " pokud vim zombie mozky maji
  • Keyz
    Prej Zombie a nikde se nedořeší jak možné,že zombie co nemá některé orgány vesele funguje a zemře až po poškození mozku.
    Co jsem koukal tak:
    "Pojem zombie se odvozuje od kultu voodoo, ve kterém označuje úplně zotročenou osobu nejčastěji pod vlivem omamných látek, slepě či nevědomě vykonávající příkazy jiného člověka, který ji ovládá"
    Tam to je logické,když ten člověk vlastně žil.Jak možné,že mrtvý člověk se pohybuje a funguje? To je prostě hovadina.
    Tedy ve hrách to je vlastně nesmyslná postava a každý to žere :)
    • jde tu o určité zasažený částí mozku - Cerebellum (malý mozeček), to by způsobovalo nekoordinovanost, zpomalení a zmatenost, ztráta hipokampusu by znamenala amnesii, čímž by se vysvětlovalo, že zombie nepozná ani blízkého a nic si nepamatuje, poškození parenterálního laloku by způsobilo imunitu proti bolesti..všechno by se dalo vysvětlit, stačí abys ten mozek použil víc než ten zombík, vědátore.
    • Krásná to češtin.
  • Ono je jedno, jak na tom CoD bude nebo je, vy byste kňučeli i kdyby byla hra sebelepší. Tohle je toho důkazem. Zajímávej přídavek ke hře, tolik žádaný posun v sérii konečně o kousek dál a stejně se tu budete ohánět pořád stejnýma kecama.
    • Ano je to ohromný posun úplná revoluce.
    • Whoossain
      Můžeš mi, prosím, nějak blíž specifikovat ten "posun o kousek dál"?
  • srovnání day-z a tohodle sračkoidního fpska (since modern warfare2) je hrozně na hlavu.. už jen proto, že borec, co dělal dej-zý to nedělal pro love jako tyhle diletanti.. taky nechápu to je teď nějakej trend ty zombí nebo co? zombie u, zombie mody, všudy samý zombie WTF?! *7* *7*
    • genki.sudo
      Jasné.. Pretože to, že dayZ robil niekto z lásky znamená že to je skvelá hra.. *potlačovaný smiech*
    • Ano, jsou to dementi, protože dělaji hry pro peníze. Že se nestyděj! Nejsem fanoušek COD, ale opravdu se nedivim jejich přístupu. Proč se snažit, když stačí tak málo? Ukazát by se mělo hlavně na ty, co to pořád kupujou...
      • Oukej, pro love = bez toho správnýho nadšeneckýho nasazení..ždímačka, pračka na prachy, natahování nudle.. chápeš to už nebo..?? Proto se mi líbí nezávislá scéna.. za tituly jako Faster then light nebo Trine nebo Rochard atp mi prachy dávat nevadí mám možná víc originálek než ty chlape :-) ale vadí mi, že tahle s****a stojí 1000 a přitom singl za hodinu pryč a pak jen střílet (jak jinak) zombie...
  • pecička.... singl si dám první večer.... a mulťák se zombama budu pařit minimálně zas další rok..
    jestli to bude tak dobrý jak to zatim vypadá tak si snad poprvý od mw2 pořídim i dlc :-)... jinač pecka ty nový mody, když to bylo v jedný malý kostce bez levelování tak to rychle omrzelo...
  • MidnighT91
    Už nevědeli jak dětem tu hru usnadnit tak z tupejch nepřátel co běhají jak prasata na porážku udělali tupé, na porážku pomalu jdoucí zombie... Ale zjímalo by mě jak si představují open world, u nich asi něco jako koridor vlevo, koridor vpravo a vyber si...
    • A nahoru přes patro nebo dole šachtou :D U cod článků se bavim čím dal víc
  • Grifus
    Jedine dobre na CoDckach od treyarchu jsou prave zombie mapy. A proto rikam jen houst, klidne samostatnou hru...
  • ALIENVIK
    Kvůli tomu bych si to koupil *1*
  • Hrôza, My hráči hier sme za mlada boli podivíni, čudáci, ale čo to je to za dnešná mládež? Toto sa ani stiahnuť nedá, hanba by ma zožrala.
    • genki.sudo
      Nevyjadruj sa k téme, ktorej nerozumieš ;-)
  • Ve WaW jsem to ještě zkousnul, ale od něj dál mě už Zombie štvou. Ať si vyvinou vlastní značku a nemrví dál CoD. Příští díl od nich už bude Zombie hra s malou dávkou obyčejné střílečky (která od nich stejně stojí za starou belu).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit