Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak dlouho tady vlastne jsou? Ani nevim kdo tu byl tenkrat za tech casu pred prichodem PS3 [2004-2005] web vypadal tenkrat dost jinak a diskuze z ty doby byli asi smazany a Tiscali byl spise znami jako dalsi distributor ADSL
  • Všem Pánům na nových pozicích jen to dobré!!! V Games i mimo Games.

    Tajně doufám, že s klukama někdy v budoucnu pořídíme Průlšovu tiskárnu a figurky na D&D si budem tisknout sami *1* Ať se Wizardi s těma nastavenejma cenama jdou bodnout *2*
  • Mart9
    Před těmi sedmi lety jsem tu byl. Adresa tehdy byla beta.games.cz
    • Tos ještě plaval tátovi v pytlíku, že?
  • Změna je dobrá, změna je život. Držte se chlapi!!! *5* *5* *5*
  • "Aleš 9/10"...
  • Tak at to slape... chlape...
  • "na některé brzy dojde (například diskusní fórum)." - Co je tim mineno?
    • meli by to udelat stylem 4chan, to je asi nejprehlednejsi, nejjednodussi a taky uzivatelsky nejzabavnejsi styl fora v dnesni dobe..
      • Tilwaen
        4chan, nejpřehlednější?
    • Tim bude mineno diskusni forum
    • Konkurence zavedla povinou registraci a umřela nebo živoří, tak snad se nevydají stejnou cestou.
      • Která?
  • Alex81
    Král je mrtev, ať žije král!
  • Femto
    Skoda, Skoda, Petr je to nejlepší co Games.cz má a Martin byl taky taková ta tichá síla. Pecháček je dle mého dost často na úrovni trolla a nemůžu ho vystát. No, jde vidět, že poslední dobou je to dost bída, neumím si to představit bez Petra a Martina.
    • TheGGG
      poláček teda v posledních letech působí, jako že ho to už vůbec nebaví a bach, ten snad ani nehraje a jen se zajímá o ty věci kolem herního průmyslu, co nezahrnujou přímo hraní...
    • Proboha, precetl jsem "...a nemůžu ho vysát". U tebe by to ale mohl byt taky duvod k nastvani, ze jo?
    • KamilZm
      Naopak Vašek přinesl do redakce svěží vítr. Je mladý a přesto se nechová jako nějaký puberťák. Dokáže rozumně argumentovat a obhajovat si svůj názor. Myslím, že se perfektně do redakce hodí a už jeho naverbování byla trefa do černého.
    • Podle me je Vasek jeden z nejlepsich "prirustku" do redakce za posledni dobu...
    • jamar28
      Proč troll?
    • kulhy_parici_spici
      Já si sice na Vaška musel zvyknout, ale přijde mi že do redakce přinesl další zajímavý úhel pohledu a skvěle ji dobarvil. Rozhodně je velmi nepovrchní a přirovnání k trollingu už jde zcela mimo mě. Právě pestré složení výrazných charakterů dělá z redakce Games.cz i Levelu velkou parádu.

      Jinak jsem zvědavý na změny, které to přinese a držím palce.
      • t. Vaclav Pechacek *1*
  • Co dodat - at to i nadale dobre slape! A co sklep, sklep mate? Bez sklepmistra to neni smeroplatne... ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit