Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gameexpress byl dobrej, Xzone je hroznej. Hroznej vyhral...
  • Docela vtipny srovanavat digital a krabicovky který pocházejí z cz distribuce. :)
  • BoB.2
    U Xzone nakupuju rád nejsou nejlevnější ale jako jeden z mála sponzoruje občas češtiny do her. *4*
  • Spades
    Jakože za poslední 2 roky jsem tam koupil dohromady 4 hry.
    Diablo 3 RoS a Wildstar kvůli předprodejnímu bonusu, kdy jinde hra stála více, nebo stejně.
    TESO, protože v době, kdy přecházela na B2P model ji měli furt za 500 i s předobjednávkovým bonusem a WoW datáče, protože jako měli krabicovky, a cena byla všude stejná.

    Pro lidi co mají rádi krabicovky je to určitě v pohodě obchod. Na JRC sem většinou viděl hru za stejnou částku, takže netuším proč je JRC teda lepší, možná je tak maximálně větší. E-shop mají třeba úplně strašný.
  • to nevim, kde nakupujes, me steam klic u AAA hry obvykle stoji 1/3 konzolovy ceny v den vydani, cas od casu narazis i na 1/5 ceny a to nemluvim o obdobi slev, kdy sezenes hru za 2-5 dolaru...
  • Zlatej Gabe? Pouze digitální content a ceny srovnatelné s těmi konzolovými?
  • Dřív byli levní a ty dárky, ted jsou leckdy dražší než JRC... Zlatej Surtep
  • Já tam sem tam nakupuju. Občas mají dobré akce. Třeba k Dragon Age 3 dávali pěkný dračí krýgl, který jsem prodal na ebay za cenu hry:)
  • Neudržitelné je třeba takováhle cenová politika Zaklínač 3 - xzone 1199 Kč x Aukro za 599 Kč, nebo klíče gog kolem 25€.

    Snad jim fúze pomůže zlevnit, protože za poslední 3 roky jsem si tam koupil tuším akorát Dishonored ve slevě.. :)
  • Xzone :D Vždycky když to vidim někde napsaný tak se musim smát. Né, jako sou prostě drahý a pěknejch pár let házeli například Vitu pod PSP atp...
    Zlatej Gabe.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit