Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pete.palis
    to je zase výmysl..odkdy vlci útočí na lidi?...jsou to plachá zvířata a lidí se bojí víc, jak my jich...

    jinak raději doporučuji sáhnout po téhle hře...hodně nedoceněná...lépe vypadá (Cryengine) a více optimalizovaná + pravidelné updaty

    https://www.youtube.com/watch?v=wKuwsqhvBOQ
    • Znáš to pořekadlo..."nuzota z lidí lotry činí a vlky z lesů žene hlad" hold je to postapo a když vlk nemá co žrát, tak se ani toho člověka nebojí
    • miscreated vas rychle nadchne ale taky rychle omrzi,neni to spatna hra ale obsah je mnohem chudsi a je to teprve na zacatku.po mesici jsem to prestal hrat,pockam az se to vic pohne.s dayz nesrtovnatelny
  • DeDy
    Pokud někdo chce přežívačku v divočině, doporučuji hru The Long Dark. Je to sice early access, ale je to dobře hratelný už nyní a atmosféru to má skvělou, spíš úžasnou. Navíc je na to čeština.
    • Draken69CZ
      Jj souhlas je to fajn, ale oproti DayZ je to prťavé.
    • Libi se mi hodne ;)
  • Datum vydani bude soucasti DLC *2*
  • Paulcz
    A nikomu nevadí, že vlk po člověku nejde :)
  • Jack1947
    Mutanti tam nebudou? přeci jenom je to hra odehrávajicí se v rusku *3*
    • Draken69CZ
      Ty to nehraješ?
      • Jack1947
        Ještě jsem se k tomu nedostal *1* , ale asi začnu teda pokud budu mít s kým... snad.
  • dayz forever :) nejlepší hra co jsem hrál.. a i v alfa verzi má tolik možností a svobodu, krásnou přirodu (českou) a hezkou grafiku, která bude ještě lepší s příchodem nového engine.. nemám co vytknout ( nahráno 800h, vlastnim od začátku)
  • A kdy tam dají ty hordy zombii co slibují už několik let? Asi ..... časem... možná.... snad.
    A vlci útočící na lidi? Vlk spíše uteče pokud náhodou narazí na člověka. Děte s Day Z už někam tahle hra je ostudou celé České herní scény.
    • Jack1947
      české ? wau, kdo tam na tom děll já vím jen o tom idiotovy" Hallovy *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit