Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DarkHawk
    Si piš. Diablo 3 obsadí první příčku a bude to pořádný nářez. PVP řežby ovládnou hardcore hráči a casualové, co hrajou BF3 se budou s brekem odpojovat.*1* To není žádna schovka, kde se z keříku střílite 20metru daleko na mapě o rozloze 1000km.
  • to je PS1 .... myslím že to byla nejlepší konzole
  • Je vidět, že češi patřičně docenily kvality BF3 a stereotyp cod odsunuli dál. *4*
  • Tak pokud vyjde Diablo III a já v to doufám *4* . Tak to obsadí horní příčky.
  • filias
    Nevím proč by mělo být Crysis překvapení. Spíš bych tam čekal hry jako DeusEx nebo Heroes.
    A co bude v tom dalším? No jestli vyjde, tak Diablo.
    P.S: Nesouvisí dominance EA s tím, že není na Steamu? Všechny hry od EA co jsem si koupil (dobře až na jedny starší NFS) byly na fyzických mediích.
  • Protože autor článku bude hloupé dítě, jak je tu zvykem.
  • To je typická česko-vietnamská trhovkyně, která si do herny odskočila během přestávky na oběd *1*
  • Docela zajímavé, že BF3 je PEGI16 zatímco CoD PEGI18 *8*
  • Amylee.Anderson
    A proč je na fotce asiatka? -_-
  • BF3 paráda, Crysis 2 taky dobry, Assassin mě zklamal (o to víc se těším na Zaklínače) a na MW3 se teprv chystám ... Skyrim není cz takže bohužel. Fotbal mám rád, ale herně je to prostě nuda. Simsy atp nezájem.
  • studna261
    ČR je správnej Battlefieldovskej národ.
  • Veskoslav
    Ale náhodou, pěkná ilustrační fotka s klasickou tv, PS2 a platinovou nabídkou her pro PS2. Ať děcka vidí, že i mi jsme měli své hračky:-D
  • starej dobrej Bontonland.. jen premyslim jestli je to Tomb Raider 1 nebo 3 :D
  • :) Ale ta ilustrační fotka asi také nebude reflektovat aktuální herní trh v ČR že ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit