Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hahhaha *1* *1*
  • Emmm eee...co je originál? Teda "Drunken Sailor" kterou spíváme každou chvíly když sme na marast a je o dost rychlější je o dost lepší. :) viz http://www.youtube.com/watch?v=E_RWtdm81WU
    • Vrook
      Já teda když sem na marast zpívám Yo ho ho and a bottle of rum..
    • Aha koukám že mě někdo předběhl. Sorry za duplicitu. :(
  • Amylee.Anderson
    Ráno jsem tu viděla tenhle článek a i když jsem si písničku nestáhla, celý den si jí zpívám. Už je v počítači.
  • puvodni verze... :)
    http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=qGyPuey-1Jw&NR=1
    • spatnej link.
      • http://www.youtube.com/watch?v=qGyPuey-1Jw&feature=player_detailpage
  • Já si u toho zavzpomínal na avantgardní skupinu The Residents a album Wormwood :D
    • janchor
      Tybláho, fakt. I když Residents by to pokroutili ještě jednou tolik.
  • Original je lepší :(
  • Podle mě jsou z toho všichni paff, stejně jako před skyrimem než vyšel. A Rage to same. Aby jste pak nebrečeli. Ten úplně první screen na mě tehdy udělal dojem. Ale teď už po tech 100 gameplay co ukazujou nemám takový zájem. Ukázali to nej, a tak to bude po celou hru. To i Bioshock 3 mě zaujal víc. A to jsem nehral ani jeden díl.
    • Malleth
      Skyrim i Rage je úplně jinej level. Tohle je od lidí, kteří vědí co dělají a z těch ukázek a making of videí je to vidět. Je jasný že Bioshock zaujme masy na první pohled líp
    • Corvus
      ...a já to mám přesně naopak, čím více vidím záběrů a možností jak hru projít (stealth, akční postup, 1000 a jeden způsob magie), tím více jsem nadšený a cítím, že Dishonored mě rozhodně nezkalme. Rage je přímočaré FPSko, to se nedá s Dishonored absolutně srovnávat...
    • Skyrim i Rage mě až na chybky bavily, takže já bych byl jen a jen rád, kdyby to tak dopadlo. :) U Skyrimu jsem zabil dost času.
    • Já brečet nebudu. Skyrim jsem nehrál a nikdy hrát nebudu (proč taky... *15*) a Rage jsem dohrál podezřele rychle, takže si z něj pamatuju kulový, dá se říct. Ale Dishonored je "must-buy" záležitost. *14* *14* *14* Pochybuju, že ta hra kohokoliv, kdo se na ní těší, zklame.
    • Magister_Peditum
      Já jsem paf z té písničky. Hra mě sice zajímá, ale úplná topka to pro mě není. *2*
  • Corvus
    Za mě (a Sleeplesse *1* ) je to jasné... Tahle hra definitivně promluví do her roku 2012. Mám předobjednáno a nemůžu se dočkat 12. října. Nicméně stále doufám, že kluci z Arkane ještě sestříhají aspoň jeden videodeník věnovaný právě čistě tvorbě hudby a dabingu.
    • Keyz
      Také očekávám dobrou,ale děláš z toho přelomovou věc jako Wolfenstein 3D.Dle vidí to bude pro mně skvělé protože,to bude jiné než mnoho her co dnes vychází,ale že bych se z toho podělal to teda ne.Kdysi pokroky byli mnohem větší proto není třeba dělat z komára velblouda.
    • Dufam ze to dopadne dobre. Zatial to vyzera velmi nadejne. Zase hram Deus Ex 1 a vecne nemozem hrat dookola iba deus ex 1,2,3 a system shock 2. *1* Bioshock ma zatial nebere.
      • Corvus
        Zrovna nedávno jsem pořizoval (z nostalgie a sběratelství) původní (ještě nerozbalený) System Shock z '94 roku. *14*
    • Presne tak, 12 rijen mi sice zacne skola ale alespon prijde Dishonored :D Dokonce jsem chtel objednavat z Gamestopu kuli těm kartám a pak jsem zjistil že Xzone je dodává taky, takže objednávejte *3*
  • SUPR! To už jsem tolikrát hledal a nemohl najít *14*
  • Magister_Peditum
    Konečně! *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit