Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Do druhej serii daju viac penazi a bude to vidiet. Na jednotke bolo jasne, ze sa drzia pri zemi, lebo ako vieme hracska zakladna nemusi vzdy nutne potiahnut produkciu. (warcraft film je toho prikladom). Predpokladam, ze tych co citali knihy je menej nez hracov.

    Ak sa budu drzat knih tak maju z coho vyberat. idealne ak by spomalili tempo. Premena Yennefer bola len spomenuta v  knihe a v serialy ju pekne rozobrali. Kludne nech si doplnia k pribehu zopar svojich veci pokial budu stale davat zmysel.


    Sapkowskemu opat stupnu predaje knih, tak ako CD projektu stupli predaje Witchera. Jeden investuje peniaze do vyvoja novej hry a druhy do kvalitnejsieho alkoholu. 

  • Doporucujem Altered Carbon.

  • rudysakal

    Snad to lidi strávěj, ...  kdybych nebyl ve worku jistě si dám větší práci, aby mě pak bystrozorové nechytali za slovo ;)


  • Vesemir mne taky napadl (Ta jeho povídka od Sapkowského k tomu přímo vybízí). Ten by byl super.. Mladý Geralt také. Někdy v době kdy proběhl pogrom na zaklínačské školy 

    Thronebreaker mám rozehraný. Je to docela pěkné hodí se mi to ke Gwentu. Na druhou stranu, začíná to být zdlouhavé (jsem na poslední mapě).


    A co RTS? Přece jenom systém vojenství je docela pokročilý! 

  • Derp_1337

    ^ True story.

  • Derp_1337

    Tvoje tvrzení "ty nej seriály"není moc důvěryhodné, když ani nevíš, jak se ty seriály jmenují.

    Mr Inbetween, Cobra Kai

  • Row

    No vidis a mne se zas Zaklinac celkem libil, treti rada Stranger Things byla za mne dobre koukatelna i kdyz slabsi a za to 4. a 5. serie Black Mirror uz mi prisla slaba a pulku dilu bych si odpustil.

    Tisic lidi, tisic chuti. :) Snad jen na mizerne poslednit serii GoT se shodnou vsichni :D

  • rudysakal

    Je jasné, že se Netflix dost inspiroval GOT. Možná kdyby nebyla poslední serie Hry o trůny takový brak, tak  laťka by zůstala v mezích normy a kvality. A nikdy by nezpodili zaklínačský hybrid jako je tento serial.  Za mě jsou nej ty to seriály/příklady : The Expanse, Cobra Cai,  Vikings, Mr. Beetwen, Future Man

    PS: Většinou Amíci svážejí odpad do oceánu ...  a né za oceán ;D

  • clovicekO

    V sérii Witcher bych skutečně u zaklínačů zůstal ... jestli chceš trochu jinou hru z univerza, zkus Thronebreaker. Pokud bude něco jako Witcher IV, docela rád bych si zahrál za Geralta v době, kdy se z něj stal zaklínač. Část hry za obyčejného malého kluka, část za začínajícího zaklínače. Podobně jako třeba v Jedi Outcast. To bych si přál fakt hodně. Pokud by to mělo být za jiného zaklínače, co Vesemir, když byl mladý?

  • Coffin.Corner

    Tak asi je něco špatně u mě, protože já měl problém dokoukat i druhou řadu Stranger Things. To samé jsem měl po skvělé první řadě u Punishera, ale třeba i Narcos. 

    Jediné dva držáky od Netflixu, které si drží kvalitu po vícero řad, jsou pro mě Black Mirror a Orange Is The New Black.

  • Duncan66

    I treti serie je porad jako celek spickova, ikdyz jeden dva dily a nektere dejove linky byly slabe, ale to neni zalezitost Netflixu, to je zkratka normalni. Neznam zadny serial, ktery ma desitky dilu a kazdy je naslapany a napinavy od prvni do posledni sekundy. Neco takoveho zatim nikdo nedokazal. Pokud se pletu, tak prosim konkretni priklady...

  • WHIPLASH

    No já dám druhý sérii šanci, abych se přesvědčil, že bude tak špatná, jako byla ta první, a tím pro mě tento velice očekáaný seriál pravděpodobně skončí.

  • Coffin.Corner

    Pokud je po Zaklínači na Netflixu nejsledovanějši třetí řada Stranger Things, tak to nezní zrovna jako punc kvality. 

    On má Netflix u seriálů trošku problém s udržením nastavené laťky. 

  • Tipl bych si, že CD projekt si tohle nenechá utéct a her bude také více. Docela rád bych si odpočinul od Geralta a zažil příběhy jiných zaklínačů (Třeba někoho ze školy zmije) a proč vůbec zůstat jen u zaklínačů...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit