Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • del0
    Na běžnou zeď nepotřebuješ tohle. Stačí normální puška nebo brokovnice.
  • ja bych uvital kdyby se tam dali prostrelit materialy, a dal bych tam i zbrane vetšiho kalibru, kterymi by šlo prostrelit i lehčí zídky.
    https://en.wikipedia.org/wiki/Anti-materiel_rifle

    mohla by tam byt i termovize a možnost zalehnout na zem, vystrelovac granatu a granaty s paralytickym plynem.
  • Pokial viem este pred vidanim povedali ze sa idu zamerit len na PC pretoze to je pre nich primarne, lebo chcu tu hru poriadne spravit co im konzola neumoznuje cize ziadne ine verzie by nemali byt.
  • TheGGG
    tak ruština tam být musí, ta byla aj minule a já ve svým týmu jednoho ivana chcu... asi se zas vykvajzly na asijský jazyky... škoda...
  • nebo japonština už nevím
  • Je tam hodně druhů angličtiny(Není tam ruština a činština) . AngryJoe má na YT gameplay.
  • Hlavne aby tam byly roboticke oblecky. Ty byly super.
  • Momentálne je známa len PC verzia.. o žiadnej konzolovej verzii sa zatiaľ nehovorilo.. aj keď to, že hra bude mať po vydaní možnosť hrania aj na gamepade, asi dačo naznačuje.. ale oficiálne zatiaľ len PC verzia bola oznámená
  • TheGGG
    V EW se mě hrozně líbilo, že jsem mohl vybrat jazyk, jakým budou mojí vojáčci mluvit... Snad ještě přidaj nějakou čínštinu a japonštinu, možná zvlášť britskou a americkou angličtinu... Prostě cokoliv, abych si mohl stvořit svůj all stars team...
  • TheGGG
    šak si vybere každý co se mu hodí a ostatní může ignorovat
  • pravda, prvni xcom nic moc ale datadisk to o neco vylepšil a když si tam das mod long war, už je z toho docela zajimava hra
  • Moje tri tydny stare vzpominky na prvni XCOM ? Priserne konzolove ovladani, otravny gameplay a Steam refund. Pokracovani necht si strci za klobouk.
  • TheGGG
    wau maxíku, ty jsi ranař...
  • TheGGG
    naopak je jedině dobře, že přinesly nějaká trochu zajímavá monstra a né jen to na co jsou zvyklé konzervy...
  • asi jako ty a kozy
  • vzdyt je to jedna a ta sama osoba
  • je ggg si našel novyho kamarata
  • a já si myslel, že hlavní zápletka Falloutu 2 je Enkláva, která si před válkou ukryla zásoby ropy pod mořem a pak na nich chtěla neuvěřitelně zbohatnout, hledání G.E.C.K. bylo spíš způsob, jak tě k tomu příběhu přivést
  • Po delší době článek od Lukáše a je skvěle napsaný, díky!
  • Já nevim... X-com mi evokuje něco jiného *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit