Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak tak koukám na zdejší luzu, tak se nestačím divit. Oni se rozhodli zdarma dat nejlepší mapu zdarma, podotýkám zdarma a lůza ještě remca...
    • Ne asi :D Být vývojářem tak je mi hanba že jsem vás takhle zneuctil :D
  • Jack.. neúnavný blábolivý komentátor.
  • Tak hru mám za sebou celou už dávno a právě tady mě nejvíc bavilo vypořádát se s hlavním cilem bez jediného výstřelu a odstranění nevinného člověka. Ono pohybovat se po celé lokaci a být neodhalen je na tom to nejlepší. Plus to ,že všechno nafinguju jako nehodu tohle opravdu není pro každého.
  • To jeste nekoho zajima..? Vzdyt to je tak dva roky stare ne.. a jeste zadna slava..
    • Tak určitě to bude zajímat lidi, co to ještě nehráli? Zejména když jde o nejlepší level v celé sérii.
    • A co že je to dva roky staré? :) Mne to zajímá velmi..
  • ako je to myslená, po 3.dubni sa uz hra nebude dat hrat ?
    • do tretiho dubna je nutne claimnout, jako obvykle u techto akci...
      • ucho
        no obvykle stačilo vždy kliknout a přidalo se to na steam účet. teď se mi to tam ale neobjevuje, což je zvláštní.
        • jamar28
          Zkus takhle. https://steamdb.info/app/439890/
          • vďaka za tip dnes aj do budúcnosti.
            • jamar28
              Není zač, jen podotýkám, že to není žádná ofiko služba Steamu.
          • ucho
            hodilo to nějakou chybu. každopádně na webu to píše, že to mám v library. v Steam aplikaci to ale nevidím. ale tak to je jedno. jestli to někdy budu hrát, letos se k tomu stejně nedostanu.
            • jamar28
              Mně tohle pomohlo. Ale mají s tím potíže mraky lidí.
            • nejjednodussi zpusob jak si to checknout je tato url: http://store.steampowered.com/app/439890/HITMAN_Episode_2__Sapienza/
  • Jack1947
    To je doba už dali prolog a první epizodu nebo kterou ? to nám ted budou zadara servírovat celé hry po roce až opadne zájem ale po epizodách... ( škoda že už mě se to netýká) ale vezmu zadaraa *3*
  • Krescz
    nezájem, ty epizody se jim pěkně vymstili *11*
    • V čem? navíc te´d je to celé venku, takže i ti co na epizody remcali už nemají důvod remcat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit