Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Velký koulový , ostatně jako každým rokem 😐😬

  • truck simluator ty vole .. kto hrava truck simulator ... :D :D

    • fixcz

      Občas si to dám, dobrej relax. Jinak je (Euro Truck Simulator 2)v top 20-30 nejhranějších na steamu, takže asi blbá otázka,co? 😉

      • za to ze to hra vela ludi este neznamena ze to neni <>wina :D

        • Je pravda, že to ještě kvality nezaručuje. Fortnite je taky jedna z nejhranějších her... ale EUTS je slušná hra.

  • Lima

    Už podruhý hraju Nioh a kam se hrabou Dark Souls. Nioh je dobro, Nioh je láska 😍

    • 😂

  • No to jsou teda super slevy, třeba DLC do Civ 6 s jednou civilizací - Núbie 3,34 éček po slevě 33% a další podobné nabídky. To není k smíchu, ale k pláči, takové slevy... :(

  • jak už nejsou ty limitované akce (pod 24h) kde byly skutečně akce 75-90%. Tohle je taková ta standardní bída, kdy to člověk první den akce zkoukne a vidí parkticky stále ty samé akce většinou do 50%. To co má víc jsou hry, které jsou průměrné nebo už je snad každý má, protože byly již dávno ve větších akcích. Marně čekám, kdy paradox udělá bundle na DLC, případně dá víc než 50%. Tohle tu už všechno bylo. I ten zmiňovaný XCOM nebo Hard West. Jediné nad čím uvažuji je slovenská strategie Workers & Resources s 25%, ale pořád jsem na vážkách. Je to zajímavý počin, ale hodně mechanik je bohužel archaických (1994 Transport Tycoon) a na roadmapě je spíš přidávání dalších řetězců, než ladění stávajících mechanik. Konkrétně vozidla při výjezdu nebo vjezdu zablokují celou zastávku nebo stavbu a nejde s tím nic dělat. Jedno auto se hýbe a zbytek musí čekat, protože to hra jinak neumí. Dále mi hodně chybí lepší kontrola nad výrobou a dělníky a vůbec celou logistikou, Žádné priority dopravních pásů nebo skladišť, případně nastavení s podmínkami typu - pokud je skladiště štěrku plné, tak nejeď do lomu pro kámen, ale nalož se a jeď na hranice to prodat. Podobně továrny, pokud je sklad plný a nevyrábí se, tak nepřijímej pracovní sílu, protože je zbytečná. Líbí se mi konstrukce vlastními silami, ale zase je to hodně neotesané. Upgrade silnice je peklo, protože každá křižovatka nebo přechod rozseká silnici na hromadu malých segmentů, které se staví zvlášť a strašně neefektivně. Pokud jsou auta volná, tak by mohla rovnou vozit suroviny na další fáze stavby a né čekat až se dostaví, pak teprve jet znovu pro materiál, mezitím skončí dělníkům šichta a potřebujete tam dovézt nové... případně pokud je víc staveb tak Ai je schopná na jednu stavbu dovézt meteriál a na jinou dělníky, takže se nepostaví nic a vše jen dlouho trvá.

  • TheGGG

    slevy docela bída, většinou jen do 50 %...

    koupil jsem si yakuzu 0, pár dalších her a nějaký to hentai, tak uvidíme...

    co mě překvapilo byla neschopnost steamu ustát nápor v prvních hodinách po nástupu slev a tedy těžké výpadky storu, to bycvh čekal že budou mít vyřešeno po těch letech

    • Sierra117

      A seš připravenej na ohnivý pěsti ? :)

      • TheGGG

        na všechno... ohnivý pěsti, ohnivý nohy, karaoke, over the top story, vlasy padající do očí, ohayo gozaimasu, konichiwa--- prostě na vše...

        yakuzou 0 je prý nejlepší začít, tak uvidíme a když mě to chytne, půjdu na kiwami a pak oprášit PS3

        • Derp_1337

          Taky se už nějakou dobu chystám rozehrát sérii Yakuza , tak asi taky začnu Yakuzou 0.

        • Sierra117

          Ohnivý karaoke by mohlo bejt hodně v klidu.

    • Nevyřeší to nikdy, protože se to nevyplatí. Museli by zvýšit kapacitu serveru, což něco stojí a nakonec by to (možná) pomohlo na pár minut, než se vše zas dá do normálu. Mě spíš překvapuje, že po těch letech slevy ještě tohle způsobí. Pro mě už je to taková nuda a šed, že se na ty slevy chodím koukat třeba až druhý den. Na vánoční slevy jsem dokonce nekoukal vůbec... 

      • TheGGG

        ne pár minut, ale pár hodin...

        • Mno, tak dlouho jsem nikdy problém snad neměl :O

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit