Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • davidBray
    když roztáhl ruce s těma sapíkama, cvrngl sem si :D
  • To je jednoduchy, kup si original, tohle dela jedine warez.
  • kubi-wan
    PECKA! První díl byl první nezávislou hrou, co jsem si koupil, a díky který jsem se začal dost zajímat o nezávislovky celkově, a doteď toho nelituju *5*
    • Lepší pozdě, než nikdy :-)
  • Zdravím, tak trochu mimo mísu ale poradil by nebo mi objasnil můj problém? V Hotline Miami mi hra normálně funguje ale snad do 3 mise kde mi začne černě problikávat. Prostě mi běhaj černý pruhy po obrazovce *3* Řekl by mi někdo jak na to? A nebo tedy čím to je?. Děkuji. *4*
    • Kup si original. Ted je za 6 babek spolu s dalsima zajimavyma hrama na https://www.humblebundle.com/weekly
  • No ja nevim nejsem zapšklej duchodce abych nadaval ze z nas delaj hry vrahy, rad si zastrilim treba v CoD nebo CS ale tohle uz mi prijde trochu moc
    • Moc to nepitvejte, neni k tomu duvod. Je to takovy trosku drsnejsi Pulp fiction styl. V CoD strilite nevinne vojaky druhe strany, tady zabijite mafiany a zlocince. A zabijeni neni v realu sranda kdy se vam automaticky doplnuje zdravi, ale stejne jako jedna kulka zabije protivnika, tak zabije i vas.
    • PravyMonty
      Tak Hotline Miami je snad jediná hra, ve které hráč není super hrdina(1 rána=smrt) a ze které vyznívá, že vraždění není nic pěkného a vaší psychice zrovna nepomůže.
    • Jde o to, že HM není jen o násilí, ale je v něm i skrytý podtext a jisté poselství. Musíš jen vidět a porozumět.
  • Pro mne nejočekávanější hra roku ... a ne, nejsem divnej. Jen už teď vím, že mě to bude bavit určitě víc, než třeba takový Watch Dogs, Dying Light, Arkham Knight apod.

    A jinak, to se má odehrávat v '90kách, ne? Čili '80ková nebude, ale věřím, že bude stejně chytlavá a návyková.
  • PravyMonty
    Těším se na božský soundtrack, ale obávám se, že ten z jedničky jen tak něco nepřekoná. Vždy když slyším písničku "Hydrogen" od M.O.O.N, tak bych si nejradši nasadil masku zajíčka a někomu s radostí otřískal hlavu o záchodovou mísu.

    https://www.youtube.com/watch?v=O0ILqWcd214
    • Jo, tahle je nejdrsnejsi. Takhle ve sluchatkach v tramvaji, to pak clovek napadaji veci, jak by to vybil v jednom dlouhem kombu :) UAAA :D
    • davidBray
      jednou jsem si dal soundtrack do sluchátek :)) zakázal jsem si to .)) na hru se těším VELMI
    • Ve mne to pravy zlo rozpouta jedine - https://www.youtube.com/watch?v=CJESxP2s2zE

      Tahle pisnicka proste hraje na ty nejtemnejsi struny v moji dusi. Mam ji moc rad :D
      • Jo, ta basa je totálně brutální!
      • Nebo Turf Intro a Turf Main. Akorát včera jsem hrál poslední misi v HM, tohle začalo hrát a zimomriavky se dostavily ihned. *5*
    • Tak to mám úplně stejně. Holt z nás hry dělají násilné povahy a přesně tenhle song by byl spouštěč všeho zlého ve mne. *5*
  • Kozy
    Už se těšim, doufám že to bude mít podobně pošahanej příběh jako předchozí díl.
    • A copak, dneska grafika nevadí, už jsi přepočítal pixely ?
      • Kozy
        Psal jsem tu že u některých her mi to zase až tak nevadí, pakliže tam je výborná hratelnost. Ale když už se ptáš, tak je to na hranici snesitelnosti, alespoň je tam pěkná barevná paleta.
  • Nez zacne ten desnej hejt na pixely tak jsem chtel jenom napsat... JOOOO!!!!!! :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit