Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wenceslaus
    A co na to MedievalPOC? U Kinkdom Come to rozebral/a na několik stránek přesvědčivých, leč naprosto mylných argumentů...
    • Magister_Peditum
      Ono se to blbě argumentuje, když o dané zemi a době nic nevíš a řídíš se jen podle několika vygooglovaných vyobrazení z kronik. *3*
  • Magister_Peditum
    Tak zase by se to hodilo k ději. Marata taky zapíchla jedna ženština ve vaně. Sice ji vzápětí popravili, ale vývojářské invenci se meze nekladou (když z Machiavelliho udělali asásina). *15*
  • Ať si říká kdo chce co chce já se na nový AC po dlouhé době sakra těším.
  • Doufam, ze to zase nevyvola nejake protesty a masovou letakovu kampan pravdolaskaru. Protoze jestli chlap chce hrat za zenskou, tak ma dost moznosti svoje deviantni choutky vybit v realu, treba nosit sukni a vyvojari kvuli nemu nemusi plytvat prostredky na nepodstatne ficury. A zeny, ktere by chteli hrat hru o vrazich nejsou normalni a nemel by se proto brat ohled na jejich nazor.
    • wenceslaus
      Hele zase tak moc se do toho 18. století vžívat nemusíš :-)
  • Tak to Grygar nemůže rozdejchat co ? Takovej Hypstofeminista :D
  • Chcete znát tahák příštího dílu assassina? Ženský assassin jako hlavní hrdina . *3*
    Mimochodem, děkuji autorovi článku za tu zmínku o potenciálním obohacení herního jídelníčku s takovou to postavou. Jen na to pomyslím, hned se mi zbíhají sliny.
    • Ristoro
      No třeba mě, jako fanouška, by to znepokojilo. Nebyl by to ani tak tahák, jako spíš, že by to některé odradilo.
      • Neboj, ona by tě nekousla. Nechápu, co by tě na tom mělo znepokojovat. Assassins se neprezentuje, jako one-man show s neodmyslitelnou hlavní postavou. Vždycky šlo o kapuce, vystřelovací nože, parkour napříč dějinami a zabíjení stráží. To může dělat ženská, stejně jako chlap. Rozuměl bych ale obavám o její charakter. Ubisoft má poslední dobou s vytvořením charismatického hrdiny větší problém, než EA s tvorbou zábavného singleplayeru pro first-persone střílečku.
        A koho by to proboha mohlo odradit? Když se podívám na prodeje trojky, je jasné, že hlavní postava, je to poslední, na čem hráčům záleží.
        Jediní komu by se to nelíbilo, by byli úzkoprsí pitomci, kteří si hrami kompenzují svoje mindráky a dívají se na ženu, jen jako na chodící vagínu. A ti se můžou jít bodnout.
        Hele, já nechci aby assassins creed přestal být o zabíjení a lezení po historických budovách. To jsou přeci důvody proč tuhle herní sérii zbožňuji. Ale trocha genderové diverzity ještě nikomu neublížila, naopak jen pomohla.
        • Ristoro
          Ti hrdinové byli vždycky nekompromisní zabijáci. Od Altaira až po Edwarda. Například Connor ve 3ce, když se honil za Leem. Ženským by podle mě chyběly ty "badass" prvky, které k ACčku už prostě patří. Vedlejší ženské postavy v AC naopak uvítám.
  • "nechame si to az do dlc" :D hm tie animacie, šak uz 5 rokov pouzivaju rovnake animacie tak kde je problem:D
  • blbej SW design, když musejí vytvářet znovu animacemísto toho, aby tam dosadily je jinou postavičku.
    • Jasně, protože muži a ženy mají přece stejnou fyziologii těla...
  • Pete.palis
    nj, kdo by chtěl tvarovat ty ceciny *1*
    • Bu´d rád, vzhledem k tomu, jak se dělá AC, tak by to dopadlo tak, že jednu cecku by modelovalo studiu v Bukurešti a druhou chlápci ze Šangaje. Jejich spojení by pak montreálskému studiu zabralo neúměrné množství času.
    • Lawliet
      Co o to tvarovat, ale rozpohybovat je. Působení fyziky při doskoku, při každém přítahu, při náhlém zastavení, při úskoku. Pohupování při chůzi. Sákra to by bylo práce. Tenkrát asi moc sport brás nebyly a v korzetu by se asi taky těžko park-ourovalo.
    • tomocz
  • Aspoň se nebojí přiznat že většina obsahu AC jsou zrecyklované assety z předchozích her..
    • V tom případě by tam byly zrecyklované i ženské postavy...
      • Hrál jsem jen dva díly, ale vsadímm se že šlo o "Přitom by holčičí vražedkyně mohly být nejenom přepnutým mužským asasínem, ale mít i vlastní paletu zbraní" z článku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit