Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DonVirtuous
    Ukempená, pomalá a nudná pitomost v které je jedno jak moc dobří jste v míření. Vyhrává ten, který najde lepší scope a lepší pozici na mapě. Dost o teto hře vypovídají i videa na YT, které vás učí tryhard taktiky, většinou to je jen lehnout si za zavřené dveře a čekat. Tato hra není úspěšná kvůli tomu jak vypadá, ale kvůli tomu, že na twitchi to hrají největší streameři, kteří většinou nehrají agresivně ale právě přizdisráčsky, takže jim tato hra nadmíru vyhovuje a tupé ovce to hltají. Atraktivitu her na twitchi ovlivňuje pár top streamerů, můžou hrát cokoliv a lidi je budou sledovat a tu hru si koupí, s atraktivitou nebo snad kvalitou hry to nemá moc společného, hlavně že se u toho dá nadávat a vypuzovat různé citoslovce... Sám jsem si takto koupil H1Z1 jen proto, že to streamoval kamarád (celkem velký CZ streamer) a hledal spoluhráče, hra mě potom začala samotného bavit a hraji ji do dnes... Jenže H1Z1 na rozdíl od PUBG je skill-based hra kde rozhoduje hlavně aim a movement...
    • Rikat o H1Z1, ze je skill based hra je na me celkem silny kafe.
    • Co bys mi doporucil pls
      • DonVirtuous
        Co bys rád, nějakou teamovku, nebo hru kterou můžeš plnohodnotně hrát i sám?
  • Doufam ze se casem dockame ve hrach i realistickych animaci, fyziky a modelu zraneni. Na tomhle se mi nelibi system ubirani hp_cek.
  • no radsi dam asi 37eur za Battlefront 2 i kvuli mnozstvi obsahu a akce, nez za toto... ale chapu ze nekdo mne nechape :)
  • Rejsek
    Stáhl jsem si včera mód Battle Royale do Arma 3 (kterou jsem si koupil díky nudnému Argo :-) ) a jsem spokojený. Na tohle jsem čuměl na YT a je to prakticky to samé. BR mi ale přijde takový syrovější - a to se mi právě líbí víc :-) A navíc zdarma.....Ten pocit když jsme s týpkem běželi vedle sebe a rozhodovalo to kdo první najde kvér, aby mohl zabít toho druhého...naštěstí jsem byl rychlejší....i když jsem o kilometr dál stejně chytil pecku mezi lopatky......prostě Battle Royale :-D (kdo viděl film, tak chápe). Pro mě je tohle worthless.
  • To je přesně ten důvod proč se tomu obloukem vyhnu *1* mimo to, že všechny tyhle survival mmo early acces hry jdou celkvoě mimo mě, zabugovaný hry který nikdy nevyjdou z early acces.
  • Koupil jsem, ale brzo mě to pustilo. Na mě málo akce. Nejlepší strategie, která se mi osvědčila, bylo vyhýbat se jakémukoli konfliktu co nejdéle. Což brzo začne nudit, ale zase se dostanete vysoko.
    • koho je to problem ze si zvolis styl hrania, ktory ta nebavi?
    • DonVirtuous
      Klasický PUBG hráč.
  • Jack1947
    Tady se to chápat dá a je to další munice Twitchařům( populární online hry a tahle jedna z nejhranějších na steamu už o hodně svědčí) a není se proč divit já třeba taky ty lidi nechápu co je natom baví sledovat, nicméně mě to nijak nepobořuje ani neuráži spíš to ignoruji.

    Dá se top brát jako takový sportovní kanál jen rozdílem jsou hry, copak se dřív divákům nádávalo do dětí ? Ne, jen doba bi už konečně mohla pokročit a odhodit rúzné zastaralé stereotypy ( Jsme všichni hráči a to že někdo kouká víc na zápasy v online hrách než třeba hraje je jeho věc).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit