Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak ja teda neviem, možno je to len závisť, alebo čo, ale jednoducho neviem pochopiť, v čom sú náklady ma takúto hru 5,4 milióna dolárov. Predsa nekupujú materiál, stroje. Predpokladám, že to teda rozdelili ľudom (sebe) za ich vedomosti, schopnosti, čas a snahu. Fajn. Ale vyhlásiť potom, že "mohlo toho byť viac, ale to by sme si museli rozdeliť dalších 10 melónov". To ako vážne ?
    • GlaDOS
      Vytvořit další obsah by trvalo více času. Delší trvání vývoje znamená více výplat pro vývojáře. A ve Frozenbyte pracuje víc jak 60 lidí. To jako vážně.
    • Veskoslav
      Ty jsi asi jediné, co jsi vyvíjel, tak bylo nesníst celou jahodovou pastu na posezení, co?
      • a ty už jsi dokončil tu ekonomickou VŠ? povídej, prehánej *1* *15* *2*
        • Veskoslav
          Maxíku, zkus popřemýšlet. Namáhej svůj trolí mozeček. A taky osvětli, co má narážka na rozpočet a vývoj hry společného s mou VŠ. Mimochodem co ty a škola? Už jsi aspoň prolezl tím prvákem na praktické škole?

          P.S: Loni jsem měl státnice.
  • "Hra vypadá krásně, hraje se stále výborně, ale herní doba se prý v průměru pohybuje kolem 6-7 hodin a jeden hráč ji prý prosvištěl za hodiny 4."
    Hra vypadá krásně a soundtrack má stále parádní, to je vše. Hraje se stupidně, možnost vývoje postav jsou ty tam, příběh (až na vypravěče) je nudný až bych blil (kde je ten humor z předchozích dílů?) a délka hry je 4-5 hodin (žádných 6-7) a pár hráčů to dalo za necelé 3. Kamera ve 3D způsobuje, že nejde pořádně odhadnout, kam postavy skočí, nehledě na to, že kolikrát vůbec nevidíte, kudy máte pokračovat. Vrcholem je pak sběr přiblblých trojhranů, bez kterých se nemůžete dostat dál do hry - tedy umělá bariéra, která má natáhnout herní dobu plněním stupidních challenge.
  • Zbytečný přechod do 3D už zabil nejedno indie studio a herní sérii. Snad se z toho dostanou, protože Frozenbyte by byla obrovská škoda - sympatické studio, které vydává velmi kvalitní hry.
  • na Trine se mi libilo ze je to 2D prechodem do 3D mne to prestalo zajimat stejne jak ty "media"
  • maru
    Vypadá to, že smysl pro humor neztratili viz. video 05:57 (Muž v pozadí nese obraz Trine2 a hodí ho do popelnice.) NOTE: Původně jsem chybně uvedl "Trine3".
    • Tiez som si to vsimol, je to ale obraz Trine 2 :)
      • maru
        Děkuji, za upozornění. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit