Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • C-BEAM
    nepreháňaj
  • deridon
    Já jsem zmatený i z tohoto, co je vlastně co. Když v roce 2012 to vypadalo úžasně, tak to druhé je doopravdy to co je teď? To nemyslí vážně.

    http://www.allgamesbeta.com/2014/03/watch-dogs-e3-2012-vs-march-2014.html
  • Mno i to gameplay video, co jsi postnul, je jen vzdaleny odlesk puvodne prezentovane ukazky na E3.
    Pak uz jedine doufat, ze "osekali" jen verze pro konzole a na PC bude vypadat tak, jak to puvodne prezentovali.
    Dalsi moznosti je, ze si tu E3 ukazku prikraslili, aby dosahli kyzeneho efektu na hrace.
    Sem zvedav, jak na tom bude The Division, ktera na prezentovanych ukazkach vypadalo taky hodne dobre.
  • Lukyz
    Moje teorie: s největší pravděpodoností jde o trailer z X360

    1) video "uteklo" na xbox.com (jo je tam i XONE)
    2) v čase 2:20 je pouze "krabička" X360
    3) na konci jedině a pouze logo X360

    Důkaz místo slibů *1* http://alturl.com/5v8rh
    4) video z 20. 06. 2013 kde hrajou WD živě a vypadá o poznání líp - http://youtu.be/gRxkBVrJWuQ

    Možná je to jen moje zbožný přání, ale doufám že se nepletu *1*
  • prudislav
    no pole dánský sony twitteru je to z PS4
  • tak tak museli to vytunit pro nextgen
  • ono to ani na nextGenu nebude vypadat jako na PC o tom ze by to jelo v 1920x1080 si muzou majitele nextdeGen konzoli nechat zdat tak jako je tomu u killzone *1*
  • Jenze ty stare konzole mely pri prichodu na trh celkem znacny vykonovy naskok oproti beznemu PC.
    Zatimco tentokrat je tomu naopak. A ted si predstav, jak bude situace vypadat treba za 5 let, kdy PC bude vykonove uplne nekde jinde.
    Pokud WD bude opravdu vypadat tak, jak ji prezentuji posledni videa, tak je zrejme, ze nove konzole proste opravdu vykonove nezvladnou to, co nam prezentovali v puvodnim videu na E3. Exkluzivni tituly z nich mozna vymacknou jeste neco vic, ale rozhodne bych neocekaval stejnou situaci, jak je tomu u PS3. To byla pro vyvojare nova a obtizna architektura a chvili trvalo, nez se s ni naucili pracovat, coz tentokrat neplati.
    Sice si nekterou z konzoli nakonec poridim kvuli exkluzivkam, ale z teto situace nejsem vubec nadseny. Jasny, grafika neni vse, ale dalsich 7 - 10 let koukat na ty stejne enginy a stejne vypadajici hry, to neni zrovna zen.
  • Egg-zactly :)
  • Složit gif z PC a Xbox360 verze dokáže kde kdo.
  • vonTossis
    Jsem rád, že se na to taky někdo další dívá pozitivně. Každý v tom bude hned hledat nějakou záludnost. Já věřím tomu, že je skutečným důvodem to, že chtěji udělat hru lepší a za to mají ode mě jedno malé díky předem. *4*
  • nie som si isty, ci je to len konzolami... skor konzole su narocnejsie na kvalitu programatorov, designerov, grafikov,... tzn, na celkovu optimalizaciu... spomeniem zase naughtydog - pozri sa, co dokazali vytiahnut z 8 rokov stareho HW v TLoU alebo Uncharted... bohuzial, dnes sa programuje (nielen hry) stylom - power is cheap...
  • Jsem na tu hru zvedavy. Po shlednuti noveho traileru jsem docela skepticky... Nemuzu si pomoct ale vypadalo to hrozne nudne a fadne. A co se tyce grafiky, tak ten rozdil je docela markantni. V prvni chcili sem si myslel ze to he z Wii U :)) Ale pokud bude dobry zbytek tak na grafice az tak nezalezi. Jen se obavam ze ten zbytek pujde ruku v ruce s grafikou:(
  • Světe div se ono to na PS3, Xbox360 a WiiU nebude vypadat jako na nextGenu a PC :D
  • SkillJam
    Opravdu to druhé není GTA IV?
  • anebo http://fc00.deviantart.net/fs70/f/2014/065/e/7/watch_dogs_e3_2012_vs_march_2014_by_endless_1-d795oxr.gif
  • Když jsem si to četl, vybavil se mi hned taky Assassins Creed 1, ale i tak já jsem si ho velice užil. Jen jsem ho nehrál každý den a snažil jsem se hraní zpestřit sbíráním vlaječek. Držela mě u něj jedna zásadní věc a to atmosféra. U Watch Dogs by to bylo jiné, tam není alespoň podle mě nic, co by mě mělo uchvátit. Pro mě obyčejné americké město, které je ovládáno jedním mobilem jednoho člověka. *15*
  • Tak si srovnej puvodni E3 video s nekterym z tech soucasnych a povez nam, jestli ti to opravdu prijde stejne a duvodem, proc nas to uz neohromuje, je ten, ze sme si na tento standart uz zvykli.
  • Bohuzel.
  • SkillJam
    Velmi rád si počkám, klidně déle, když to pak bude stát za to *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit