Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • God-of-War
    Jinak by to dopadlo jako Assassins Creed 1.. Příběhová linka a pět dokola se opakujících misí.
    • Když jsem si to četl, vybavil se mi hned taky Assassins Creed 1, ale i tak já jsem si ho velice užil. Jen jsem ho nehrál každý den a snažil jsem se hraní zpestřit sbíráním vlaječek. Držela mě u něj jedna zásadní věc a to atmosféra. U Watch Dogs by to bylo jiné, tam není alespoň podle mě nic, co by mě mělo uchvátit. Pro mě obyčejné americké město, které je ovládáno jedním mobilem jednoho člověka. *15*
  • ... tak som zrusil pre-order collectorky a pockam si predsalen na recenzie. :-/
  • Pulrocni zpozdeni je pochopitelne, zhorsit vizualni stranku hry nejakou dobu trva:

    http://abload.de/img/dogs4mevz.gif
    • deridon
      Já jsem zmatený i z tohoto, co je vlastně co. Když v roce 2012 to vypadalo úžasně, tak to druhé je doopravdy to co je teď? To nemyslí vážně.

      http://www.allgamesbeta.com/2014/03/watch-dogs-e3-2012-vs-march-2014.html
    • tak tak museli to vytunit pro nextgen
    • Složit gif z PC a Xbox360 verze dokáže kde kdo.
      • to ako prechádza po ulici je zložené z E3 a oldgen, ale tam kde je to auto je z PS4 co bolo potvrdene gamestopom a samotnym sony
      • prudislav
        no pole dánský sony twitteru je to z PS4
    • SkillJam
      Opravdu to druhé není GTA IV?
    • anebo http://fc00.deviantart.net/fs70/f/2014/065/e/7/watch_dogs_e3_2012_vs_march_2014_by_endless_1-d795oxr.gif
    • Bohuzel.
  • Nějak se zapomněli v Ubisoftu zmínit, že hlavním důvodem odkladu je to, že ve stejný den vycházel i Black Flag na PC a nový konzole, a to by přece nebylo dobrý.
  • Lawliet
    Přesně mise jsou achillova pata všech AAA open world her a bohužel se mi zdá, že každá hra na ní svým způsobem dojela. Je proto příjemným prohlášením slyšet, že oddalují hru kvůli opakujícím se misím. Většina vydavatelů na to většinou pěkně kašle včetně UBI. Prostě hru vydají a čekají kolik lidí jím to sežere s tím, že to zbagatelizují jako "nutné zlo". Nicméně to je to, co dělá průměrné hodnocení. Počet lidí, co spolkne návnadu.
    • vonTossis
      Jsem rád, že se na to taky někdo další dívá pozitivně. Každý v tom bude hned hledat nějakou záludnost. Já věřím tomu, že je skutečným důvodem to, že chtěji udělat hru lepší a za to mají ode mě jedno malé díky předem. *4*
  • vsimli jste si,jak orezali grafiku aby to ty podelany konzole zase utahli? jsou tu pul roku a uz se zase kvuli nim okrajujou detaily,to je snad zlej sen,jak to bude vypadat za 5 let?
    • nie som si isty, ci je to len konzolami... skor konzole su narocnejsie na kvalitu programatorov, designerov, grafikov,... tzn, na celkovu optimalizaciu... spomeniem zase naughtydog - pozri sa, co dokazali vytiahnut z 8 rokov stareho HW v TLoU alebo Uncharted... bohuzial, dnes sa programuje (nielen hry) stylom - power is cheap...
      • Jenze ty stare konzole mely pri prichodu na trh celkem znacny vykonovy naskok oproti beznemu PC.
        Zatimco tentokrat je tomu naopak. A ted si predstav, jak bude situace vypadat treba za 5 let, kdy PC bude vykonove uplne nekde jinde.
        Pokud WD bude opravdu vypadat tak, jak ji prezentuji posledni videa, tak je zrejme, ze nove konzole proste opravdu vykonove nezvladnou to, co nam prezentovali v puvodnim videu na E3. Exkluzivni tituly z nich mozna vymacknou jeste neco vic, ale rozhodne bych neocekaval stejnou situaci, jak je tomu u PS3. To byla pro vyvojare nova a obtizna architektura a chvili trvalo, nez se s ni naucili pracovat, coz tentokrat neplati.
        Sice si nekterou z konzoli nakonec poridim kvuli exkluzivkam, ale z teto situace nejsem vubec nadseny. Jasny, grafika neni vse, ale dalsich 7 - 10 let koukat na ty stejne enginy a stejne vypadajici hry, to neni zrovna zen.
  • Běžte už s tím řešením grafiky někam.Víte jaká doba od té doby uběhla?Kolik dalších next-gen her které na tom jsou navíc graficky dál se objevilo? Podle mě je to stále stejné, jen už to není takový boom a kritika tím stoupá.
    • grafiku by nikdo neřešil kdyby ten produkt prezentovali ve stavu v jakém je momentálně hned ze začátku.. a jestli ti to příde stejné tak si normální blázen, skok v grafice je tam opravdu obrovský.
    • Tak si srovnej puvodni E3 video s nekterym z tech soucasnych a povez nam, jestli ti to opravdu prijde stejne a duvodem, proc nas to uz neohromuje, je ten, ze sme si na tento standart uz zvykli.
    • ja nie som zatazeny na grafiku (mam velmi rad indie hry, ktore nie su AAA co sa grafiky tyka), problem watchdogs je, ze je podla tohoto story traileru nesmierne cheezy,... okrem toho, ano, grafika je minimalne o triedu nizsie ako TLoU na PS3 (predpokladajme, ze do traileru vyberas tie "krajsie" casti),... + hype stratili uplne... nechapem, kto a preco to takto dobabral, ale zatial som velmi sklamany...
  • ted by mohli R* ohlasit GTA V na pc a next-gen na koniec maja a vypalit gasparom z ubisoftu rybnik druhy krat. mali by dalsie kolo prijmov + by pochovali prehypovanu konkurenciu s ich ,ako sa zatial javi (pod)priemernou hrou
  • http://www.youtube.com/watch?v=EEJSBu20Hqs tak me pripada, ze se vrtali i v grafice, ale k horsimu - rozhodne to na me nepusobi jako prvni ukazky - snad i nasviceni je o tridu niz
  • Nebo spíš nechtěli jít do souboje s GTA5

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit