Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • super, už se těším, jak budu deset minut mlátit mečem do hradu a ten pak začne hořet *1*
    • asi podobne ako vystrelit zasobnik z utocnej pusky do hlavicky vojacika, kym nezhebne :D
  • Lukyz
    Ačkoli jsem u AoE strávil desítky hodin tak dát za remake 19 éčkek je šílenost.
    Navíc když na původní verze je jak fix na Win7 tak Widescreen mod atp. *7*
    • tak pokud desítky hodin tak to tě to asi moc nebavilo...
      • Lukyz
        Slovíčkaříš *3*
  • za 19€ je to vela, strašne vela. Tá hra ma 14 rokov, úpravi sú viacmenej žiadne, alebo také ktoré by jeden motivovaný hacker(nejde mu hra a chce si zahrat) spravil za pol dna a oni si za to vypýtaju 19€. To určite nie.

    AGE II milujem, vyrástol som na nej a hrávam ju i dnes, ale ked ju hravam i dnes skutočne nevidím dovod aby som za nu platil 19€ aby som mal zlomok krajsiu grafiku a aby don siel obsah z stemu ked do nej ide obsah i odinokadial...
  • granis
    Je to smutné, že namiesto toho, aby boli tvorené nové hry na úrovni, žmýkajú sa peniaze na remakoch. Ja proti nim nič nemám, práve naopak, ale žiadať 20 € za 15 rokov starú hru s vylepšenými textúrami je proste zločin.
  • nj, tak to holt koupim na vanoce za 5€
  • Zdá se, že leckterá studia přišla na to, jak jednoduchým způsobem přijít k penězům vydáváním HD remaků. Jako bych viděla nadpis úvahy na toto téma. HD remaky starých her - spás anebo mor dnešní doby?
    • smejki
      Ani jedno. Stejně jako nejsou spásou dneška němé filmy na DVD. Nové technologie, nekompatibilní -> remake bez zásahů do mechanik a je to.
    • Trisska
      Na jednu stranu se vydávají HD remaky starejch her, na druhou stranu se tvořej nový hry, který sou naschvál kostičkovaný a vypadaj jak 20 let starý! Začíná to bejt tak trochu blázinec... *7*
      • To máš tedy pravdu. Říká se, že čím horší mainstream, tím lepší underground a naopak, ale já dnes vážně nevím, kde se tato hranice nachází.
        • Ve Frog Fractions :D
      • fizola
        Podpisujem v plnom rozsahu
    • Pro mě spíš spása, pokud se jedná o takovéhle hry :)
  • smejki
    *8* Pokud to nebude mít GfWL, tak to chci. Ježiš, jak já to chci. Co si budem namlouvat, ve třinácti letech jsem si hry fakt nekupoval.
    • No jeste kdyz hra od M$ stala klasicky 1999-2499 a to i nekolik let od uvedeni. Tak to 5kilo ted, to je skoro zadarmo *2*
      • a nechtel bys k tomu na hrani, at mas peknou nostalgii, i moji starickou pentium II za 19tisic? vis driv stala 59tisic tak ted je to bezva koupe za 19000,- *1*
    • Vidíš tam win live?
      • smejki
        ježiš, já si toho linku na obchod ani nevšim. Tuž dobrá.
  • Ešte keby tak vyšla HD verzia legendárnej hry Captain CLAW od firmi Monolith z roku 1997, tak by som bol šťastný, predstavujem si Captain CLAW HD Edition

    http://forum.doupe.zive.cz/viewtopic.php?f=504&t=1181619&sid=911b114425049b1d8a0333cd28c50d2b
    • GlaDOS
      Ani nevíš, jak bych HD Clawa bral. Když jsem měl ještě Pentium 2, tak jsem ho hrál spolu s Jazzem 2 každou chvíli. Nejvíc mě dávaly zabrat souboje s bossy. Před pár roky jsem si sehnal DVD verzi a zjistil, že jsou tam dokonce moc pěkná animovaná videa. Kdyby se objevil na GoGu, hned bych si ho tam legalizoval.
      • Tak to sme dvaja, ja dufam ze sa CLAW objavi na GOGU, potom by som ho bral hned aj ja, ale tiez by sa mi pacilo keby ho prerobili cize remake, ja hrajem teraz CLAWA pod Windows 8 funguje a dokoca funguje aj na 64-Bit.

        Mrkni tuna, ak by si si ho chcel dnes zahrat pod novsim OS:
        http://goo.gl/rrTFI
    • Ešte raz adresa Captain CLAW už funkčná v predošlej nemá čo robiť tento znak ;

      http://goo.gl/rrTFI
  • Magister_Peditum
    Tak alespoň už nebudu muset používat ten otravný fix na win7, abych neměl fialovou trávu. *1*
  • Inquisitor
    Co jsme se toho po lanu napařily. A hlavně kolik let nám to vydrželo :)
    • Walldstein
      Mě to ještě drží co tobě?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit