Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vakek

    Super slevy :-) hned jsem šel do Satisfactory

  • Cvicme_v_rytme

    Tak jsem si ten Epic Store nainstaloval rovnou dvakrát, ať nežeru.

  • jindra.veliky

    Vsak epic mel tech 10e za zakaznika doplatit vyvojarum/vydavateli, tak co je tak stve? 

    • Nejsem si jisty, ale myslim si, ze se to tyka jen Oxygen Not Included a jeste jedne hry, kde vyvojari/vydavatele se slavou jejich her v predprodeji nesouhlasili (resp. o ni vubec nevedeli predem) a stahli hry hned par hodin po startu vyprodeje. Epic pak prohlasil, ze ti, kteri predobjednali za slevnenou cenu hru dostanou, Epic vyvojarum/vydavatelum rozdil vyplati. Ostatnich her ve vyprodeji se to netyka, tedy Epic ten rozdil vyplacet nebude vsem. Gearbox to docela dobre mohl udelat vychcane tak, ze tam hru nechal dele a ted bude rozdil po Epicu pozadovat take. Smejdi by na to byli dost velci.


      Jinak co me osobne na takovem vyprodeji vadi je, ze snizuje hodnotu her. Ac nemam rad Activision jako vydavatele respektuji u nich, ze si svych her ceni a ani ve vyprodejich je neprodava tolik pod cenou jako treba Square Enix.

      • Derp_1337

        "na vyprodeji mi vadí,že snižuje hodnotu her"

        Takovýhle nesmysl může vadit jenom pozérům, kteří si to během day 1 koupili za plnou cenu a pak pláčou, že o pár týdnů/měsíců později to lidi koupí levněji.

  • TheSuffering

    Kruci, láká mě Heavy Rain a Beyond: Two Souls... Ale když už jsem před lety skoncoval s tím horečným nakupováním na Steamu v průběhu slevového šílenství, tak tady s tím přeci nebudu začínat.😬

    • sukovf

      No ale hele, zrovna tyhle dvě hry by za to rozhodně stály 😉.

      • dworkin

        Beyond teda nevim. Jsem fanoušek studia, ale tohle se jim fakt moc nepovedlo. Detroit už zase super, díky Bohu.

  • malachi

    nie je tam nič zaujímavé pre mna...😀

  • TheSuffering

    Tak to jsem zvědavý, v pondělí jsem předobjednal Borderlands, tak chci vidět, jak budou vracet.😯

  • Mart9

    Slušná reklama pro Epic. Mají tak dobré slevičky, že vydavatelé stahují své hry :D Ale stále nenabídli nic, co by zaujalo mě.

  • maros.goc

    neplati tych chybajucich 10e Epic sam vytvarajuc tak dojem zlavy? 

    • Derp_1337

      Pokud vím, tak Epic doplatí těch $10 jenom těm distributorům, kteří se cítili ublíženi a stáhli svou hru z obchodu. (Epic tuhle slevu začal bez vědomi distributorů.)

    • sukovf

      Pro koncovýho zákazníka je ta sleva dost reálná, žádnej dojem.

  • Jack1947

    Dost brzo, už takhle si kazit reputaci i když to se ani nedá páč tam není tolik blbostí (Zatím!) Jako na Štýmu, jenže za pár let to m,ůže být už zase jiné😬

  • Na Epicu slevy jen 100%, viz aktuální Stories Unfold

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit