Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kedaro
    Koupil jsem před dvěma dny na PC a zajímalo by mě jestli to ještě někdo hraje? Od začátku po čtyřicátý level jsem potkal v open hře jednoho člověka.
    • Koupil si i datadisk?
      • Kedaro
        Jo
        • Seš dobrej! *14*
    • První postavu musíš oddrit na max level asi sam. Pak uz muzes do adventure modu a tam je lidi vic nez dost *3*
    • V kampani nepotkáš ani nohu. Je dobry byt v nejakym velkym klanu, abys nasel lidi do party při levelovani.
    • Veskoslav
      Všichni hrají Adventure mod, málokdo hraje kampaň. Zbytečné;) Zrovna teď mám zapnutý TII a mám v nabídce 815 lidí. Dojeď kampaň a nevracej se k ní pak už. Opravdu je to zbytečné, navíc na adventure+Nephelem rift se napakuješ mnohem rychleji a to nejenom, co se týče zkušeností.

      Až budeš 70, můžeme někdy zahrát:http://eu.battle.net/d3/en/profile/Veskoslav-2937/hero/19128505 (brácha má mága a Ares a Smrťáka, zbytek je můj)
      • pokud nevadi, rad bych si te pridal, zacinal jsem se lidmi, kteri aktivne hrali, ale postupne odpadavaji

        http://eu.battle.net/d3/en/profile/Gorly-2898/hero/6780960

        kdokoliv kdo hraje, klidne se me pridejte, budu jen rad
        • Veskoslav
          Jo klidně budu rád.
  • Zase nekonečné hádky o rozlišení. Pro konzolového hráče, vlastnící 42 -48 palcové televize je obraz ostrý už při 720p, rozdíl mezi 900p a 1080p na 2,5m a více prostě nejde technicky rozeznat, vyšší rozlišení je dobré tak akorát na pc, jelikož člověk sedí přímo před obrazovkou, nějaké rozlišení je jen hloupý marketingový tah pro hloupé lidi, měli by se soustředit na více detailů, fyziku, A.I. a FPS a rozlišení nechat na konec...
    • Potom se divím, že PS4 a XBONE nepokračovaly v old-gen trendu 720p...
    • Ja hraju na 23 palcovem monitoru, takže pro mě je to celkem důležité. Stejně tak jako na PC.
      • Asi tak jako nutnost mít fullHD displej na pětipalcovém telefonu? :-)...
  • No Microsoft upravil kód tak že Vás NSA teď nemůže Kinectem špicovat při hraní Diablo III a ta troška uvolněného výkonu na to stačila. Však oni se na Vás kouknou až budete mastit neco jiného :-). Nebo jak jinak mam chápat uvedenou větu: "Zmíněný update kódu, o kterém John Hight mluvil, se podle DF týká velmi pravděpodobně absence Kinectu, jehož provoz trochu výkonu konzole užíral, i když jste Kinect zrovna aktivně nepoužívali".
  • glorious pc gaming master race... just saying
    • Asharak
      awkward mainstream guy... who cares
    • kolko mas rokov?
      • co je to za otazku? To si myslis o kazdym kdo davno prozrel a uvazuje logicky (tak ze prijde na to ze konzole je k h*vnu) a sdeli to vetou "pc master race" je dite? Ahaaaa.
        • mentálne je určite na úrovni decka
  • MS se do toho vklada, protoze mu nizsi rozliseni u multiplatforem dela spatnou reklamu, vlozili se do toho i u Zaklinace 3, ale tam vyvojari nejsou schopni Xone verzi na 1080p rozjed a proto se pod natlakem MS rozhodli, ze devalvuji rozliseni i na PS4, ta ted pobezi na 900p stejne jako Xone verze a to i pres to, ze jiz 1080p bezela.
    MS u Xone dosral pameti a ted to odserou i hraci na PS4.
    • Trochu nechapu potom CD projekt, ze musi snizit rozliseni u PS4. Do toho jim MS nema co kecat. Pokud teda MS nevyhrozuje, ze hru nevyda, coz by byli sami proti sobe.
      • Jestli do Polska přiběhl nějaký strejda z MS s kufříkem plným barevných papírků, tak je možné všechno...
    • frag.ment
      Já na rozlišení kašlu, jestli to má 1080 nebo 900 je mi fakt jedno, hlavně aby to jelo v pohodě bez nějakýho cukání.
      • njn, dalsi "I want to sit on my couch and click play" mindless shajt.
    • ps hraci si nic neodseru pretoze vedia ze na rozliseni a fps zalezi len pc hracom.
      • Veskoslav
        Pokud ti nezáleží v jaké kvalitě a v jakém fps ti to jede, tak evidentně moc nehraješ, když je ti to jedno. A neoháněj se hratelností. Protože ta je ovlivněna i těmito věcmi. Je rozdíl mít 30 fps nebo 60 fps a kdo tvrdí opak, tak lže. A v roce 2014 bych očekával 1080 a 60 fps jako něco, co není k chlubení, ale obyčejná věc.
        • To bola ironia.
          • Veskoslav
            Tak to se omlouvám, ale z toho to naprosto nešlo poznat.
  • Diablo forever!
  • Veskoslav
    No ono když má takový Demon Hunter či WD správné předměty, tak zrovna včera jeden WD ve skupině měl 4 zombii základní+4 bonusové+Garga+pobíhající malé zmetky(jak schopnost+pasivka)+kostry z prstenů, takže věčně lítal s 20-40 a DH všechny zvířata, co může mít+démoni ze zbraně+kostlivci z prstenů. Takže to je slušná zoo. Jinak Diablo III jedu v tomto rozlišení už od vydání, takže nic moc, co by bylo k chlubení ze strany "nové" generace konzolí.
    • už to nehul :D :D
  • Keyz
    "Vývojáři z Blizzardu tak na Gamescomu v rozhovoru pro Digital Foundry prozradili, že upřednostní plynulost a rychlost hry, než aby násilím drželi rozlišení na 1080p"

    "Pro nás je nejhorší situace, kdy máte čtyři witch doctory v místnosti plné démonů. To pak lítají efekty všude možně. A my jsme si chtěli být jistí, že hra bude i v takových chvílích svižná"

    Tak přece 60 FPS je asi plynulejší jak 30 FPS *3* .
    Ale stejně se najdou lidi, kteří řeknou, že to nelze poznat. Ale v Blizzardu to poznají. Asi mají lepší měřící nástroje anebo oči *7*

    - Škoda, že stále nelze na konzoli změnit nastavení hry. Bylo by dobré kdyby hráči měli možnost 30 FPS a třeba 1080p u náročných her anebo 60 FPS / menší rozlišení, případně horší grafika. Tohle říkal TotalBiscuit a pak by ten vliv plynulosti šlo porovnat i pro běžné publikum. A třeba by více lidí chtělo kvalitu a narostl by tlak na lepší konzole apod.
    Přesun z lepšího k horšímu je lehce znát.
    • faitheater
      Jedine co sa tomu blizi, je FPS lock napr. v InFamous:SS a Last Of Us Remastered. TLOU sa ti za to ma odmenit krajsimi tienmi.
      Skusil som si v TLOU obmedzit FPS na 30 (zo zvedavosti), ale velmi rychlo som to zrusil.
      60 FPS je proste 60 FPS.
    • Rozdíl 30 fps a 60 fps je rozdíl jako dobytek, pouze když jsi zvyklý na těch 60. To se pak k 30 nedá vracet.
      • Keyz
        Obecně je přechod z horšího na lepší méně výrazný. Proto kdyby byla možnosti volby na konzolích bylo by to lepší a byl možné to porovnat i naopak. Každý by si vybral co preferuje a nebylo by třeba měnit HW.
  • Tak to je smutný. Jak tedy potom chtějí, aby Zaklínač 3 běžel v 1080p s 30 fps? Vždyť Zaklínač je co se grafické stránky týče naprosto někde jinde. Nebo že by byl ten engine co používá Blizzard taková prasečina?
    Spíš to ale vypadá, že XONE je jen kus šrotu, jak tohle má vydržet 5 let ? *1*
    • i WOW ma otresnou optimalizaci kdy se to v raidu s 25 lidma propadnou nekolikanasobne dolu, v diablu to je to uplne stejny kdyz jses v parte s lidma a je vic potvor jdou FPS strasne dolu
    • Šašek :D To je tak přesný :D
    • Diablo 3 jsme hral na notebooku s Pentium Dual Core s integrovanou grafikou GMA 2500HD na nejnizsi a dalo se to hrat.(Ale na strasne stareho Retrurn to castle Wolfenstein nestacil *1* low fps stejne jako u halflife 2 )
      Tak to je pekny kus srotu XBONE.
  • "čtyři witch doctoři v místnosti plné démonů" to musí byt slusny zoo *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit