Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9

    Díky tomu jménu Xbox zaostává za PS5 už rok před samotným vydáním

  • clovicekO

    Proč tomu dali tak stupidní jméno?

  • Proč ne, stále je to poloviční cena herního PC.

  • Kecy 😀

  • jindra.veliky

    aspon velkej palec za tu zpetnou kompatibilitu, pro me dulezita vec u nadchazejici generace

  • jindra.veliky

    porad je to desne tlusty...vyhoda designu stavajicich konzoli je, ze jsou z jedne strany uzsi

  • Murlock

    To je ale solidně vypadající PC case. 

  • XorxoxTalarius

    Neee 😀 To snad neee 😀

  • SalemCZ

    jako přitom jakžtakž u windows se těch čísel alespoň drží. (Win IX best :D)

  • Mart9

    17499 Kč

  • Mart9

    Tak tenhle odpaďák s popelníkem nahoře by se mi pod TV nevešel.

  • spoock

    To bude takový speciální nástavec, kde připojíš periferii pro XSEX.

  • Mno, hlavne maji problem s nim zacit. Microsoft vzdy chce do toho nazvu vlozit vizi pro platformu, ale to nikoho nezajima, protoze to stejne zacina a konci jen dobrymi hrami. Ovladac je stale vicemene stejny, placka pred nama se rok co rok zvetsuje a vykon boxu narusta. Jedine Nintendo jde jinudy a snazi se o unikatnejsi zazitky, tam precijen necislovane nazvy davaji vetsi smysl. 

  • spoock

    řadový nakupující v tom bude mít totální bordel

  • Xbox SeX

  • vsak ji muze polozit

  • Prijde mi ze to opet zabili jeste drive, nez konzole vubec vyjde. Ten tvar je naprosto mimo realitu. Konzole neni PC a musi se proste vejit do televizni steny. Nejsem XBOXar takze je mi to fuk, ale verim ze nemit to kam postavit bude pro spoustu lidi rozhodujici. 

  • dworkin

    Může to bejt sebelepší stroj - pokud se mi nevleze na místo po stávajícím xboxu, mají v Microsoftu smůlu. 

  • Nechapu, ze je problem nechat normalni cislovani, porad vymysleji nesmysle ..

  • XorxoxTalarius

    Jsem zvedavej kolik ta sranda bude stat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit