Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rejsek
    Přiznám se, že jsem neviděl ani jedno jeho video. Jméno mi bylo povědomé snad jen díky nějaké dřívější zmínce tady na Games. Zaujala mě ale jeho věta z jiného článku:

    "Za poslední rok mě velice stresovala snaha udržet krok, vědomí, že selhávám a sledování, jak moje práce (po právu) ztrácí na popularitě, protože jí není dost, nepřichází včas nebo nemá dostatečnou kvalitu."

    Hmmm, takový trošku samoser no. Kdyby se na pitomé YT vykašlal hned, možná by to jeho zdravotnímu stavu pomohlo. Stres totiž dost ovlivňuje celé tělo. Za chvíli bude každému u zadku. Youtubeři nejsou herci, ani rockové hvězdy. Jak se říká "Out of sight, out of mind", ale hlavně, že se kvůli tomu stresoval *7*
    • To je ono! Rakovinu vyléčíme tím, že se přestaneme stresovat!
      • Rejsek
        To, že psychika výrazně ovlivňuje zdravotní stav, je všeobecně známá věc. Akorát tyto informace jdou asi mimo omezené pařánky, tady na games ;-) Není to samozřejmě samospásné, ale stres je absolutně k ho*nu. Za všechny jeden případ: https://zpravy.idnes.cz/vojak-prezil-nador-v-hlave-chce-pomoc-vratit-fzw-/domaci.aspx?c=A161214_125316_domaci_hro . Musíš občas vyndat hlavu z p*dele chlapče a koukat trošku kolem sebe ;-)
        • Tvoje 2 komentáře nám ukazují, že to ty máš hlavu v zadku, dědku.
          • Rejsek
            No, zato ty tvoje stojí za to. Máš vůbec nějaký názor duševní mrzáčku ? *15* *15* *15*
      • přesně tak. Očividný nedostatek zenu a špatné proudění čakry ho zabilo
  • TheGGG
    no nevím, dnes stačí natočit video kde brečíte a plivete na AAA hry a "zlé" vydavatele a hned jste světová hvězda. Musí to být strašné, nebýt schopen si v klidu užít žádnou hru a jen rejpat....
    • Četl jsem už hodně píčovin, ale stěžovat si na to, že herní recenzent kritizuje hru, to může opravdu jen pravá retardovaná vopice.
    • Daver
      ty jsi dobrej dilina
    • No nevis. TotalBiscuit mal trosku sirsi zaber ako spravenie jedneho videa s plivanim na AAA hry. Ty mudrlant lol.
  • Kurnik chlapi, když už publikujete rozhovor jako určitou formu pocty, čekal bych, že bude bez pravopisných chyb...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit