Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    S recenzí souhlasím, paráda jen v pozdějších šampionátech tam trochu přerůstá grind kdy se musí najezdit potřebný počet bodů do toho dalšího tedy opakováním již projetých závodů kvůli bodům a některé závody jsou zábavnější méně než jiné. Mp ani podle mě nestojí za řeč a interface je jak z minulého tisíciletí.

    Hlavní je demolice a na relistickou se moc bourat dlouho nedá, trochu to ovlivní jízdu ale dokonce i na arkádu čas od času upadne kolo a je vymalováno.

    Když se tohle všechno přejde je to ten typ hry na který se čekal roky a konečně je tady ( nojo tratí mohlo být více když jich je jen 10 ale jedou se různými směry) Holt není jiné volby ta hra se pere z vážnostía závodní satirou podobně jako Flatout ale tady převažuje spíše ten pocit těch Demoličních derby než cokoli jiného a určitě mohlo být více závodů kladeno na destrukce než pouhé projíždění v první linii. Jo je to zábava, ai je drsná ale spravedlivá. Grafiku by asi nikdo lepší nečekal ale ta optimilizace své propady má co mě naopak štve sou příliš dlouhé loadingy i mimo závod.
  • niemand
    Wreckfest má hlavně super soundtrack, jsem rád že jsem ho na steamu jako předplatitel dostal. Celkově mi nějaký nástupce Flatoutů chyběl a tak jsem rád, že to konečně vyšlo :) I když v EA verzi jsem zatim nahrál víc hodin, než ve full, ale tak to je asi tim, že se to docela táhlo :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit