Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kamikazeee. Zatím se mi ty lodě líbí nejvíc. Letadla byla dobrá, ale tanky to mě nebaví ani ve WT. Je to pomalý a nevyvážený.
    • Jak nevyvazeny? Lidi co hrajou za nemce breci ze rusaci jsou moc silny a lidi co hrajou za rusaky breci ze nemci jsou moc silny. Ja hraju oboji a je mi to v podstate jedno za jakej narod hraju protoze mi to jde za oba.
      Nemci maj lepsi dela do dalky a rusove se zase o neco lepe hybou ale ve skutecnosti je to oboji jedno protoze vyhrava ten tym kterej se dokaze dostat druhemu do boku nebo do zad v dostatecnem poctu.
      Jedine co bych uznal jako trochy mimo balanc je kdyz T 50 bojuje s nemeckyma prvnima rankama ale kdyz vis kam strilet tak neni problem takovy tank zabit i s nejslabsi pz 3...
      • Souhlasím, docela mi tito hráči lezou na nervy. Když si myslí, že jiný národ je lepší tak ať za něj hrají (osobně mám velmi rád právě Němce i když teď se mi docela líbí japončíci)... nadávají jak ten tank je perfektní a ten jejich stojí za dvě věci, ale jen do chvíle než ten tank mají potom na něj nadávají jaký to je šrot...
        Já mám přehrané všechny národy (teda kecám u Japončíků mi schází STB-1 - teď mám Type 61 a ještě mi schází arty, ty nehraji nestidím se přiznat, že za ně hrát neumím), v garáži 43 tanků z toho 23 desítek a můžu tedy srovnávat... a ano podle mě jsou tanky docela vyrovnané, každý má své silné a slabé stránky, je jen na hráči aby ty silné stránky využil a ty slabé co nejvíce eliminoval...
        • To mas jednoduchy .. .prijde mamlas, precte si nekde, ze tygr sejmul tank na 2,5km ... a ocekava, ze jeho herni tygr bude likvidovat vse daleko za horizontem ... uz si jaksi neprecte, ze to byl zcela vyjimecny zasah, a ze realita byla uplne jina (na min nez 500m nikdo normalni nezahajoval palbu - plejtvani munici, prozrazeni pozice ...). Zaroven si zapomene precist, ze na vzdalenosti na ktery se bezne valcilo ... toho tygra prostrelilo lecos.
          • wenceslaus
            Promiň, ale tyhle informace máš odkud? Tak na 1,5 km střílela 88 vceku běžně. Jdou vygooglit i záznamy o přesnosti na střelnici a v boji. Ano, Ruští tankysti nezahajovali palbu nad 600m, protože ovšem jejich zbraně na tu vdálenost buď netrefily nebo neprorazily.
            A ne, pancíř Tigera rozhodně lecos neprostřelilo a to právě vedlo k vývoji tanků jako byl třeba Firefly, T-34-85 a pod.

            Tady je třeba graf průstřelu pancíře Tigra Ruským 76,2 mm, montovaným na T-34 té doby: http://www.wwiiequipment.com/pencalc/Generated/37.jpg?678882
      • wenceslaus
        Tak nějak... i kdž dost věcí tam ještě potřebuje doladit, nevyvážený to není.
        • Nejvic doladit potrebujou hlavny mapy :D
          • Tak mě osobně by vůbec nevadilo kdyby se s mapama od začátku moc nehýbalo, teď se upravují a mění každou chvíli a moc velké zlepšení v tom nevidím... stejně tak nesouhlasím s tím aby se nějaké mapy vyřazovali jen kvůli tomu, že někteří hráči je hrát neumí a brečí...
            Ať se sakra ty mapy naučí hrát a přestanou bečet... to je stejné jako pláč nad goldovou municí... sakra jde koupit za kredity tak co jim vadí? Ať ji používají když chtějí a když ne tak ať těm co ji mají nenadávají... osobně vystřelím tak jeden gold za pět bitev (a někdy ani to ne), u některých tanků (a to i na vysokých tierech) ani žádné goldy nevozím a mám snad nadávat a urážet ty co mě goldem zabijí? Prostě měli víc štěstí a nebo jim to lépe vyšlo...
            • Myslim ze mluvime kazdy o jine hre...
  • hmmm jestli tam bude zase HP bar a zlaté náboje, tak ne děkuji, do toho nejdu. V opačném případě se alespoň rád podívám. *3*
  • Ano a nad každou lodí bude bublina s životy... zájem je o war thunder.!
  • Kdyby radsi ukazali nejakej gameplay...
  • tomocz
    dive bombers = střemhlavé bombardéry. Nikoli hloubkové *3*
    • ales.smutny
      A není to to samé? Protože se s oběma výrazy setkávám už léta u stejných letounů a oba se vztahují k dive bombers.
      • stremhlavy bombarder je jasne dany...nikdo kdo se jen trosku orientuje, nepouzije pro stremhlavy bombarder vyraz ,,hloubkovy,,
      • Killer
        Ne, neni. Uz dle nazvu. Hloubkovy bombarduej v hloubce uzemi nepritele, stremhlavy bombarduje stremhlav.
        • ales.smutny
          No to asi ne výhradně, pojem hloubkový poukazuje i na letovou hladinu. Viz třeba http://natura.baf.cz/natura/1997/12/9712-5.html et což platí minimálně pro WWII. Celá česká terminilogie je v tomhle dost nepřesná, tím spíš, že do toho motá i pojem "hloubkaři", kde se zase protíná výška/ vzdálenost (obě relevantní) a u nás se vztahuje primárně ke spojeneckému bombardování Čech, kolem čehož jsme si vytvořili další terminologickou větev... např http://cs.wikipedia.org/wiki/Hloubkaři_(letci)

          Sorry, ale tady prostě terminologie fakt není jasná a přesná, pro dive bombers se používá obé a s obojím se dá v literatuře setkat. Tolik k zajímavé diskusi o nuancích válečných překladů :)
        • Zayl
          No nevím, hloubkový bombardér v tvé definici neexistuje. Takovou roli plní strategické bombardéry, třeba B-17ky. Střemhlavý = hloubkový.
        • V hloubce území nepřítele, to nemyslíš vážně že ne. Definice je myslím zcela jasná - A dive bomber is a bomber aircraft that dives directly at its targets in order to provide greater accuracy for the bomb it drops. Diving towards the target simplifies the bomb's trajectory and allows the pilot to keep visual contact throughout the bomb run.
      • tomocz
        Původně jsem myslel, že ano, a že "střemhlavý bombardér" je akorát výraz přesnější a co se týče vojenské hantýrky, tak i správnější. Ale co jsem teď na rychlo zagooglil, tak jsem našel článek, kde píšou, že i mezi hloubkovým a střemhlavým bombardérem je značný rozdíl. Nicméně dive bomber by dle mého měl skutečně být střemhlavý bombardér, například Ju-87 Stuka.
        • Muzes prosim poslat link na clanek? Diky
          • tomocz
            http://natura.baf.cz/natura/1997/12/9712-5.html
  • RangerCZ
    Bez ponorek.............. GO TO HELL WARGAMING AND NEVER COME BACK.
    Doufám, že ve Warthunderu budou ponorky, námořnictvo bez ponorek, to je jako sáček od bramburků :
    polovina vzduch.
    • Lotr
      Jj budou.
      Jen se řeší balanc. Ono to fakt není lehký začlenit do námořní hry aby nebyly OP. takže asi nikdo nečeká ponorkový simulátor. Ale budou tam.
    • Jop, ve WT budou i ponorky :)
    • já ti nevím, ale přijde mi že způsob jakým ponorky operovaly se do War Thunder vůbec nehodí, jednak většinou lovily na širém moři, druhak pokud se chtějí tvářit realisticky, bez zrychlování času je souboj loď vs ponorka otázka spíš hodin než 15 minutové hry
      • Nikde neni receno ze nemuzes vypustit tech par dnu/tydnu kdy ponorka honila konvoj ...

        Jednoduse zahajis misi v nejakym postaveni, kde das ponorkam sanci ...
        Souboje lod vs lod ... se odehravaly .. hmm ... naposled v prvni svetovy. Ve druhy uz to je naprosto extremni vyjimka kdyz se vubec dostaly lode do bojovyho kontaktu. Daleko driv je totiz nasly letadla.

        Neni problem postavit misi na tom, ze mas doprovodit nejakej AI konvoj z mista A na misto B ...a ukolem ponorek je jich co nejvic zlikvidovat.
  • *7* slibuje

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit