Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • čakanie na zapas je instantne a ukazuje to 20 tis. hráčov online súčasne
  • Alespoň nelzi Bobe... Mm je +-2 tiery i v lodich
  • Ja som obvykle kludny pri multiplayeri ale nedávno som začal hrať lode a toľko nervov som ešte nezažil. Hlavne ma rozčuluje ked sú hráči uplne pasívni a zájdu na kraj mapy aby ich nikto netrafil a snažia sa prežiť čo najdlhšie. A pritom hraju za bitevnú lod. Ako keby to bola nejaká roguelike hra, kde ked ta zabijú prídeš o všetko, pritom opravy sú lacné a nový zápas to nájde instantne.
    Minule som mal hru, kde bolo ABC a skoro celý tím zašiel do kúta mapy, kde sa držali spolu a nechali si zabrať všetky body. Nakoniec to skoro otočili.
  • Balance v lodich je uz tak roztomile rozbitej ze to snad nemuze nikdo jeste hrat :D

    Dulezity je udelat novy lode a premium lode dostatecne OP.
  • Jj, tenhle chudák v Montaně to také evidentně nepochopil, že?

    https://m.youtube.com/watch?v=pTCgNKujaXM
  • za tu komunitu si WG může sám. Jednak ač se WG všude prezentuje, jak komunitě naslouchá tak na ni totálně a úplně s... ale největší problém je podle mě neschopnost WG vytvořit nějaký rozumný matchmaking. Je to hra, kde je vaše výhra závislá na dalších 14ti hráčích! To jak hra míchá týmy generuje prostě vysokou toxicitu (ano, pokud se osm hráčů z mého týmu nechá rozstřílet v prvních dvou minutách, aniž by sami něco trefili, tak mě to štve a naopak pokud vyhrajeme 15:0 za čtyři minuty, tak to moc zábavný také není), do toho občas přestřelený RNG, podivné náhody, kdy šetkrát po sobě "prošla skrz" a podobný kouzla a hlavně SPG, kdy perfektně úhluješ, držíš v šachu několik nepřátelských tanků a najednou prásk, dostane tě jednorukej autista z druhý půlky mapy s artilerkou.. :D Pak nenadávej, ještěže už nemlátím do klávesnice :D
  • o tom nepochybuj, WG je na tohle nejlepší firma.. určitě za goldy půjde nakupovat naváděné rakety a ještě nám bude podsunovat, že jsme to vlastně chtěli sami. :D
  • tanky běžně MM+2, MM otřesný, podle toho to taky dopadá.
  • nevim jak to funguje u letadel a tanku ale u lodí když mam tier 4, tak hraju jen s lodemi na tier 3 a 4 nebo 4 a 5. takže odemykat vlastne není treba
  • Mě teda nejvíc vadí na hrách od wargamingu mizerná komunita lidí (pokud se umíte trefit, okamžitě jste pro spoustu lidí cheater), pokud chtete postupovat dopředu musíte se buď stát otrokem hry a hrát pár hodin denně nebo platit nehorázné peníze. A nejhorší je, že když už něco ve hře odemknete, tak wargaming vydá update, kde přidá nový tank/loď/letadlo, které jsou ve všem lepší než to odemčené. 100x radši bych byl za placenou hru, kde nic z toho co píšu není a odemykání ideálně vůbec není nebo je to spíš objevování způsobů hraní hry.
  • Jako fanoušek Il2-Sturmovik série se musím hodně smát čemu se dnes říká "přílišný důraz na realismus" *1* *1* *1*
  • Hrajem lode a je to super. hoci by som radšej hral hru kde je vacsie more, zápasy trvaju dlhsie, dala by sa viac upgradovat lod, boli by tam ponorky atd.
  • Pilgrim66
    U WT:
    K prvnímu - záleží čím střílíš, jakýma střelama a hlavně kam - aka 7.6 kulometem do trupu letadla se špatnou municí moc neuděláš
    K druhýmu - narvy body do staminy u pilota
  • Oheň ve WOWS se dá krásně zvládat. Jenže lidi (hlavně kapitáni bitevních lodí s největší odolností) nechápou jak to funguje, hasí při první příležitosti a pak brečí. Kromě toho jsou i schopnosti kapitánů, které podstatně snižují poškození způsobené ohněm.
  • Hmm, že by konečně hra s letadly pro mě? *14* Dřív jsem zkoušel WoWp i WT. U WoWp mě odradila po pár bitvách přílišná arkádovost a u WT zase po pár hodinách přílišný důraz na realismus. U WT tím myslím to, když jsem za někým letěl 30-40 vteřin, pálil jsem do něj o sto šest, létali z něj kusy, ale nějak ho to netrápilo. A mě pak přiletěla jedna kulka z ničeho nic, trefila mi pilota a bylo vymalováno.
    Tohle teď ale zní, jako že by to mohl být přesně ten zlatý střed, který hledám. Uvidíme, šanci tomu asi dám.
    *3*
  • Coffin.Corner
    Nikdo z redakce nedostal od Eagle Dynamics pozvánku do Paříže... :)
  • Hlavní problém jsou HP u letadel, u tanků se to ještě snese, ale u letadel, kde se není za co schovat, ale jen manévrovat máte zkrátka problém, pokud nepřítel na vyšší tieru vydrží 2x tolik a dává 2x DMG.
  • A bude to mít také nějakou fíčuru pro nas*ání hráčů jako artyny ve WoT a oheň ve WoWS?
  • Tak nějak jsem tušil že to přijde když o tom mluvil KD1488 ve fightclubu.
  • A co tak článek o DCS a nových modulech pro DCS?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit