Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asharak
    Aby ne, HCMMO vs HCRPG *7*
  • a co má tahle moudrost společnýho s tím, co napsal? Ale hlavně že se líbí *15*
  • Jasně že máš pravdu, je to trestuhodné. Někteří vocásci to ale nemůžou skousnout *3*
  • A já myslel, že už si dneska nezatrollím (jak tomu říkají zdejší rozumbradové, jinak se tomu říká vyjádřit názor). Ale vlezu sem na diskusi a vidím, rozumbradové mají zase svůj den *15*
  • dragon age inquisition má dobrý příběh, nechápu co byste ještě víc chtěli
  • fel orkové, co užil kolega nahoře je špatný pojem. zelenou barvu orkové dostali právě poté, co vypili ten guldanův elixír v původní časové rovině, takže "fel orkové" jsou právě ti, které známe už z vanilly. červení byli původně a teď zůstávají červení, protože ten žabinec v alternativní realitě nevypili a zůstali svobodní, respektive se z nich stala iron horde, která se rozhodla plenit ostatní světy.
  • Ristoro
    Přesně tak. A v nejlepším případě vynechat všechno co se stalo ve WoW a pokračovat tam, kde trojka skončila. Jenže to se nikdy nestane :).
  • No já si pamatuju, jak jsme Azuregose dávali někdy strašně brzy ráno ve 12 lidech... dva healeři na střídačku chodili out of combat pít vodu :D A trvalo to neskutečně dlouho, než padnul. Ale šlo to :o)
  • DS je snad MMO?co to je k*rva za debilní zvyk dávat příklad her z úplně jiného spektra.....stejný kokos jako ggg *7*
  • Nemáme chuť se dívat v jedničce na rozplizlý textury a jednoduchý gameplay, kde se stačí naučit pohyby protivníků a ve dvojce je otřesnej level design a s Dark Souls to má společnej pouze gameplay.
  • Dogkiller
    Ale má pravdu. Zahrajte si raději Dark Souls, ořešpruti, to je jiné kafe. *3*
  • applepie_svk
    ok ok, otázka načo meniť niečo čo funguje dobre ? Pozri sa len na taký DA:I - DA2 - DA:O, menilli menili až to všetko pokakali
  • To bys nebyl ty, kdybys ses u clanku o hre od blizzardu nevybulel *15*
  • Bernie,
    děláš chybu. Wurm Online je nepokrokovější MMO vůbec. Až teď se objevují MMO, která ho víceméně chtějí kopírovat.
  • Já hraju vždy okolo Vánoc a ořes zimu,,, WoWko je pořád dobrý WoD navíc oživil svět... questy mě bavily a teď si v poklidu expim dalsi postavu.... nejsem žádnwj ultra hráč... od vanilly mam jenom jednu 100 a dal nic :D
  • rika hráč DA I
  • TheGGG
    Zapoměli jste srazit 8 bodů za hnusnou stylizaci a kýčovitý lore. Zvláštní, jak se to promine jen u některých her.
  • Ne, world boss v Duskwoodu a dalsich lokacich jak bylo zmineno byl pro levely 60.
  • A co jsou vlastně ti rudí zač? Bolševici? Vedení Grom Leninem?
  • jelikžo se celi lore toci kolem toho že se ti felk orkove musi znicit tak se za nej nepromenis :D a byl by to rasismu protože by to mohli mit pouze orkove. isnta hate blizz.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit