Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • solomon.short
    tyvole! followeri se mi flakaj *1*

    diky Radku *3*
  • Ostatne soudim, ze tento datadisk je kvalitní! *3*
  • Mě to strašně lákalo hrát nějakou MMORPG, ale nikdy jsem se k tomu nedostal tak daleko, abych se naučil principy, třeba guild wars 2 mě přestalo bavit , když jsem byl kolem 25 levelu. Zjistil jsem, že bez toho, aby WoW hráli moji reální kamarádi a já s nima mohl sdílet zážitky, mě nikdy WoW nechytne.
    • Si tam kamarády najdi :)
      • Jistě, každý tam čeká na začátečníky. Proto jsou všechny tyhle MMORPG úplně k hovnu - nikdo vám neporadí, nepomůže a pokud něco nevíte, maximálně se vám všichni vysmějí. Od každého se čeká, že ví a umí všechno a má nastudovaný každý dungeon, i když do něj nikdy nevkročil.
        • Hraji přes rok, takže jsem začal taky pozdě a to co píšeš, jsem nezažil.
          S bandou, co jsem tam poznal chodíme na pivko, takže mam opačné zkušenosti ,)
          Kdo chce si cestu najde
      • To je jako říct: Najdi si kamarády na 4chanu. :) Ti nejbližší, které vidíš i jinde, než ve hře, jsou vždycky lepší. :)
  • Mě jen mrzí že sem ten typ hráče kterej potřebuje projít všechno což se u takové hry nedá díky tomu jak je stará a kolik má obsahu a jak se změnila prostě moc se mi zdá že sem moc pozdě zatoužil nastoupit do rozjetýho vlaku jménem WoWko.
    • To jo ale zase na druhou stranu proběhneš old raidama za pár minut třeba Firelands máš dole s pár lidma za 20 minut, já s guildou tam byl 3x týdně 3-4 hodiny a progres ragnarose bylo peklo doslova :)))
      • To byly časy. :D Když nám konečně padnul, tak jsem vzbudil půl baráku. :D
  • Mně tenhle datáč nezaujal a to jsem byl do wowka magor, 5let +-, už to nehraju přes rok, ani to nemám v plánu a to jsem hrál tak nějak v top 10 guildách, pvp vždy kolem 2k, v achivech 19k v půlce pand, pve 95% vše hc a pak nějak přišel zlom a najednou mi wowko nic neříká... ale tak nebo tak, pořád je to jedna z nejlepších věcí co nám hraní her dalo, at si říká každý co chce... btw hejtovat nemusíte každý ví že wowko má nejvíc hejterů na světě... ale Blizzard je jenom jeden !!!
    • Nejhorší je, že jak je člověk starší tak se mu něco podobnýho stavá u spousty her. Nový hry nic moc, spíš na nich hledáš chyby a vzpomínáš na ty pařby co byly před lety.
      • ÁMEN dvakrát.
      • Keyz
        Protože jsi již něco nahrál a pak to porovnáš. Také nejsi tak překvapen jako jsi byl když jsi hrál ty hry jako dítě+.

        Když si vzpomenu, tak jsem byl u nových her strašně nadšený. Jak to bylo něco nového a nikdy jsem to neviděl apod. Dnes se to stane minimálně.
        Také ten herní průmysl jede více v kolejích. Navíc jak máš hodně portů tak se ani třeba RTS nedělají apod. Protože do toho počítají konzole kde, díky maximálnímu zjednodušení si tam prostě některé hry nikdy dobře nezahraješ. Anebo si je nezahraješ vůbec. Pak namísto aby to vydali na PC tak to nevydají vůbec. Velký vydavatel jím na to prachy nedá...A máš pouze nějaké průkopníky s málo zdroji.

        Dokonce jsem čuměl s kámošem i na wow když bylo nějaké info v Levelu a snad první obrázky. Chtěli jsme to hrát. Tedy i z toho jsem byl celkem nadšený.
      • Amen.
  • Radek a recenze na WoW, to mi vhání vzpomínku na LEVEL TV.

    Žádné ALE !!! Doma budeš!!!! Od těch dob co je World of Warcraft.........
  • Asharak
    Za sebe můžu říct že super, nelituji koupě. Teď jen bacha abych zase nehuntil gear a nepřestalo mě to bavit, jinak vše ostatní je hoooodně propracované. Sice je Draenor trochu malý, ale zato pořádně opečovaný. Questy, lokace, monstra (+ systém rare), a hlavně Garrison bonusy v každé zóně a celkovej Garrison, úžasné spestření všeho. Jak expení, tak end-game (v každé zóně super bonusy :3). Ale to expení mohli trochu protáhnout, šlo to celkem rychle a dost věcí jsem tak ještě neprošel, ale bylo to spíš rychlé vyexpení, u další postavy to vidím an hodně dlouhou cestu ke stovce.
    V každé lokaci to celkem žije (scripty monster, spawny, boje), treasure hunt nechybí a bez použití návodů na netu vyjde určitě jako další zabavení na delší dobu. Odměny jsou na level fakt dobré a díky pokladům a vzácných monster nebude člověk ve špatném gearu.
    Dungeony, úžasné, asi nejlepší které jsem hrál. Bossové na úrovni některých z raidů. Už to není jen stání na místě a bušení. Sice sem tam přehnaných ohňů na zemi a uhýbání :D Ale jinak další hezkou věcí je nutnost porazit dvě úrovně vln monster na čas v Proving grounds, aby byly zpřístupněné Heroic dungeony + nutnost splnit to pro každou roli, kterou hráč hledá (konec umírání na špatné tanky a healery). Takže v raidech by měla být situace o něco (dost) lepší než třeba v Pandarii. A právě v HC dungeonech je potřeba pobrat gear pro raidy.
    Rozhodně dobrý datadisk. Buď v Pandarii moc experimentovali, nebo ji prostě trochu odflákli, ale tady už je snad vše v pořádku. Kromě pomalejšího načtení světa po loading screenu (pokud to není chyba u mě ale je to k vůli návalu hráčů) ani žádné technické problémy. Pro ty co váhají - určitě do toho jděte. *3*

    I am prepared! *5*
    • Sr_Lobo
      Je nejakej smysl aby s WOWkem zacinal v soucasnosti nejakej totalne nezkusenej a lami hrac, kerej by tomu moch venovat tejdne trebas jenom tak 10-12 hodin ?
      Predem dik za odpoved
      • Čau, já hrál na free serveru třeba 2 roky (s přestávkama), potom jsem si předplatil ofic. server a rozhodně toho nelituju. Na ofiku je to úplně jiná hra, lituju času strávenýho na free serveru. A rozhodně 10 hodin týdně opravdu stačí na to, aby sis tu hru užil ;) Spousta lidí to zapíná na hoďku denně ;) Díky tomu, že je hra směřována čím dál tím více na casual hráče, tak si užiješ všechnu zábavu i přesto, že s tím nestrávíš 25 hodin denně :)
        Takže jednoznačně jdi do toho. Teď je hra v akci, všechny datadisky až do WoD stojí 7,5 euro a je k tomu měsíc hraní zdarma.
        • Wowko hodinu denne ?!?!? :D:D:D to je malo aj na CSko a nie este mmorpg hru , inak od wotlk to islo dolu vodou rapidne s wowkom a ja som prestal po vela rokoch na DrakThule prave pocas pandarie , uz to nieje proste dobra hra na ktoru sa oplati stracat cas.
      • Do jakéhokoli MMORPG můžeš nastoupit kdykoli a WoW není výjimkou. *3*

        Teď je na to vhodný čas, protože se dost hráčů vrací, aby se podívali na změny a nový obsah. Podle mě i dost hráčů nastoupí po mnoho letech či vůbec poprvé (kromě mě, já hraju LOTRO a k WoWku se vracet nehodlám, protože mi LOTRO příjde lepší).
      • Wow toho nabízí hrozne moc. Muzes vylevelit brutalne rychle a hrat jen end game content. Nebo si sam pomalu qestit a užívat progres a exploring. Nebo cokoliv jinyho- rp, pvp, raidy. pštrosa, všechno!!!
      • Asharak
        Určitě. Můžeš dělat co chceš, věcí tam máš hodně, a na levlu vždy nezáleží. Klidně můžeš boostnout na 90 a projíždět staré věci, ikdyž bez odměny.
      • Bezpochyby ano! Jdi do toho, najdi nakou pohodovou guildu a uzij si wow stylem, jakej ti vyhovuje *4* DNesni wow uz není zdaleka tak casove narocny, jak třeba během vanila casu.
      • Ale doporučuju nějaký free server, kde se neplatí a i hra se stahuje zdarma. Pokud vás to nechytne, smažete to a nebude to stát peníze.
        • Asharak
          WoWko jde sehnat za 300,- s 30 dni zdarma bez WoD, určitě lepší než ten free, fakt je to obrovský rozdíl.
        • Jen to chce dobrý free server, neboť na řadě free serverech nefunguje řada věcí - např. AI NPC a mobů je občas naprosto nefunkční, některé questy nefungují, s instancemi jsou problémy atd. atd. Zažil jsem i nefunkční skilly...

          Já osobně bych spíše doporučil trial, nebo si rovnou zaplatit. Každopádně officiální server je podle mě lepší. Free by mohl spíše odradit díky řadě problémům, které tam bývají.

          Nejlepší je ale zkusit rovnou více MMO a zbytečně se nevázat jen na WoW. Podle mě jsou tu lepší MMO - dokonce bych řekl o řád lepší MMO. Znám to od sebe, kdy jsem pomalu neznal nic jiného než WoW a byl jsem pak dost překvapen, jaké další MMO hry jsou a jak kvalitní občas jsou.
          • A které pak MMO to jsou? WoW jsem hrál moc dlouho na to, abych v tom pokračoval dál. Už mě to nebaví, ale objektivně na lepší MMO jsem ještě nenarazil a u žádného jsem nevydržel ani zlomek času stráveného u WoW.
            • Bernie,
              děláš chybu. Wurm Online je nepokrokovější MMO vůbec. Až teď se objevují MMO, která ho víceméně chtějí kopírovat.
            • Wurm Online sice neznám, ale podle videí o nic nepřicházím.
              Jinak výše zmíněné Rift, LOTRO, AoC, ale třeba i Guild Wars, Aion, SW:TOR, Line Age je zábava na pár večerů, ale po čase to stejně začne nudit.
              Planetside 2 mě přijde jako hrozná blbost, nejsem moc zastánce toho že víc je líp.
              Snad je Eve online mi ze všech současnejch MMO připadá nejzajímavější, ale na to zas člověk nemá tolik času a hlavně nervy :-D
            • Eve, Rift, LOTRO, Wurm Online, Planetside 2 pokud se bavíme obecně o MMO. Možná ještě Age of Conan, ale nevím, jak je na tom teď komunita. Bývala to solidní hra s dobrou atmosférou. Určitě budou další, ale teď si nevzpomenu.
            • Urcite uz jsi zkousel, ale dej jeste jednu sanci "Rift" podle mne to je hodne nedocenena hra. A hlavne za to muze vydavatel Trion nebot ji prezentuje naprosto blbe. Me osobne nejvic bavi PVE a to je v Riftu vyborne kazda instance ma lore ktera se rozviji v obtiznosti(dungeony normal, expert, mastery.) stejne se meni jak vizualne tak v poctu a chovani Bossu stejne tak raidy. Clovek jen musi vydrzet minimalne do 50 lv a pak nevi kam driv skocit toho obsahu je mnoho jak v instancich tak v otevrenem svete. Nejlip jak v kazde MMOPRG hre s partou(na low lv instance pres LFG lidi nesezenez) nebot v Riftu ani s max Lv. a gearem nemas sanci skoro nic zahrat solo vetsina instanci je zalozena na spolupraci bez ktere se nepohnez dal.
      • Jasné :-) Akorát si vyslechneš nejspíš pár komentářů na to jaký jsi loser, retard, degen atd. Já osobně přestal hrát kvůli komunitě, co se tam utvořila.
        • kostejnesmrtelny
          To je - co jsem tak vypozoroval - doména PvP realmů. Pro poklidný blbnutí v přátelským prostředí doporučuju RP realmy.
      • Tak to jsme dva kdo by si rádi WoW zkusili, ale neví jak na to a zda to má cenu.
        • Urcite ano. Je uplne jedno kam az se dostanes zabava to je stejne jak na malem levelu tak na max levelu. Jen velkou vyhodou je byt v gilde nebo sehnat do party dalsi 4 na progres instanci, uz od zacatku. A zadnou nevynechat. To je hned jiny zazitek nez byt zavisly na fnder dungein system kde na low level instance sezenes lidi horko tezko a solovat je jako high level je uplne przneni:-) PS:Free servery jak pise abc je strata casu zadny z emulatoru at je zalozeny na jadru trinity nebo mangosu nesahaji originalu ani po kotniky.
  • Super akorát to pvp je malinko "unbalanced" ale to se snad vyladí časem.
  • No sem na tom podobně po 3 letech sem se do WoW opět pustil. A mužu rict že to byal tak akorat dlouha pauza, aby me ten obrovsky prisun novinek zahltil a ja si znvoa tuhle hru mohl užít. a Dreanor je fakt dobry navic by v dalsim patchi melo pribyt možnost si za goldy koupit herni cas.

    Ale musim si rypnout do recenzeta, protože mits of pandarian si opravdu nezasloužil tech 8 vubec možna tka 6 a dreanor by mel dostat tak 7-8.
    • Po 3 letech návrat a hodnotis Mists of Pandaria? Zajímavé.
  • ok a recenze na riders of rohan, nebo shadow of revan se nekdy dockame?
    • Rider of Rohan už je starý. Recenze by asi už moc neměla smysl. LOTRO se v redakce už nikdo nevěnuje - Grygar to prý hrával, ale už nehraje, což je škoda, protože se od dob, kdy byl aktivní, hra hodně posunula a podle mě k dobrému.
    • Až to budee hrat 9milionu lidi a nebute to pay to win tak možná.
      • tvoje baba je pay to win
        • Nebo tvůj děda?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit