Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prestal som hrat WoW v priebehu WOTLK, ma zmysel to hrat znova ak som clovek, ktory musi aj chodit do prace ? 

    Viem, ze sa vela veci zmenilo, sem-tam si pozriem co je nove, ale mam pocit, ze komunita neni ustretova voci hracom, ktori sa vratili po tolkych rokoch.

  • species

    Ja bych nerekl ze Blizzard ma "cilovku" spis se to proste snazi namirit na co nejvetsi spektrum lidi. Vysledek je takovy ze se to sice prodava, ale je to totalne "meh". Jako vsechny moderni hry od blizzardu.

  • já jsem s tím strávil 11 let.. pořád do té cílovky (asi) patřím, ale prostě mám už fakt respekt z toho, kolik času to po mě nakonec vždycky vyžadovalo, ať jsem se tomu snažil bránit jak jsem chtěl. 

  • Blue.Shark

    Není se co divit. I přes veškeré držkování je Blizzard pořád jednou z nejlepších vývojářských firem; moc dobře vědí, jak má výsledný produkt vypadat, aby zaujal jejich cílovku. A prásk ho. Fascinovaně hledím na tuhle zprávu, i když mnozí říkali, že WOWko je mrtvé už před 7 lety. Možná mě i trochu mrzí, že do cílovky WOW nepatřím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit