Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sarra

    To bylo tedy čtení. Už jen to, že autor srovnává WoD a BFA
    je naprostý nesmysl. Každý kdo tu hru aktivně hraje nebo alespoň sleduje, tak si určitě
    všimne, že se Blizzard snaží něco dělat a nevykašlal se na to jako na WoD, kde
    scrapnul obsah kde to jen šlo a očividně se snažili investovat téměř všechny
    síly do vývoje Legionu. Připadá mi, že někteří lidé už ztrácí soudnost a
    očekávají od hry tohoto žánru něco, co nikdy dostat nemohou a ani nikdy
    nedostali. Několik hodin na dohrání obsahu a pak grind? Ano, to tady bylo v
    každém datadisku a nechápu proč se tomu teď divit, tak to prostě funguje.
    MMORPG není jen story, ale také ten MMO obsah jako je například ten progress
    raidů. 

    "Pokud tedy nepatříte mezi hardcore hráče nebo
    nechodíte se svou gildou každý týden progresovat nový raid či dungeon a
    nefarmíte jako o život nové mounty, nemusíte se namáhat obnovovat předplatné"
      - Já pak doporučuji přestat hrát MMORPG
    kde je potřeba ta kooperace s živými lidmi a začít hrát RPG, protože MMORPG asi
    nebude to, co hledáte. Připadá mi, že autor patří mezi ně, protože organizované hraní mu asi nic neříká, očividně
    chce mít všechno hned a odmítá věci, které vyžadují nějakou větší činnost.
    (ruční skládání raidu, farmení reputaci, farmení přístupu k létání, odemikání
    nových ras, mobky které jsou opravdu rare...atd). Wowko prostě bylo vždy o progressu raidů, dungeonů, arén a BG, pak už nám zbývá jen ten grind jako všude jinde.

    "Stejně tak trpí i reputace, s nimiž se v BfA rozhodl Blizzard vytočit plno hráčů. Získávání reputace je omezené na velmi malé množství napojené na daily questy." - Systém reputací v BFA je stejný jako v Legionu, takže toto na BFA nesvádět. A když už je ta kritika systému reputací (pro mě úsměvná), tak by mě zajímalo jaký je tedy ten nejlepší systém, protože reputace vždy byly o grindu questů nebo zabíjení mobek. 

    "Patch 8.2. jednoduše nedosahuje kvalit spousty svých
    předchůdců"
     - 
    Zajímalo by mě jaké kvality to jsou a jaké patche, protože tento patch patří
    jednoznaččně k těm největších vůbec a nechává se inspirovat právě těmi
    předchozími. Popravdě se divím, že si na ten patch někdo tak moc stěžuje, co chceme víc? Vždyť jsme dostali 2 naprosto odlišné zóny, 1 raid, 1 mega-dungeon, novou arénu, 2 nové island expedice, heroic warfrontu, 1 pet battle dungeon, nové story (war campaign, heart of Azeroth, Nazjatar, Mechagon, Tauren a gnome story)...atd. Největším problém je to, že Mechagon Blizzard nevydal v 8.1 nebo 8.1.5 stejně jako to udělal s Karahzanem v Legionu.

    "Přitom jakmile se člověk přiblíží k paláci královny
    Azshary a v něm skrytému raidu, dýchne na něj to pravé WoWko.
    Příliš pozdě a
    příliš málo
    ."
     - To by mě tedy zajímalo, co to "pravé wowko" tedy je, když celý
    velký patch nic a pak najednou pohled na jednu budovu pod vodou a nejednou je
    to staré dobré wowko zpět  :D

    A pokud si tedy autor myslí, že story pokulhává a má díry,
    tak doporučuji číst quest log a promluvit si s jednotlivými postavami, pokud se
    omezil jen na a ty červené bubliny, pak se lecos vysvětluje. Když už jsme u
    těch "děr", tak mechagnomové byli a jsou postiženi kletbou masa. Na
    to však není třeba být loremaster, toho si každý všimne hned jak uvidí prvního
    mechagnoma na ostrově. Nechci se zastávat toho zlého Activision Blizzard (který tu byl ještě před best expanzí wotlk btw), ale 8.2 je jednoznačně lepší než ho autor vykresluje v článku. To, že 8.1 a 8.1.5 byla slabota je věc jiná a samozřejmě některý class design je špatný a toho se do konce expanze bohužel nezbavíme. 

  • Derp_1337

    Po odkoupení Activision to jde s Blizzardem postupně z kopce. Kdysi byli hry od Blizzardu ztělesněním hráčských snů, teď je to většinou podprůměrný brak.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit